Milujete zvířátka a jedno zvířátko máte dokonce doma? Ať už je to kočka, nebo pes, určitě je vaším nejlepším přítelem a jako vašemu nejlepšímu příteli svému mazlíčkovi chcete určitě dopřát to nejlepší. Tím nejlepším je myšleno i chutné a hlavně výživné krmivo, na kterém si vaše kočka nebo váš pes skvěle pochutnají.

Tak jako je vyvážená strava důležitá pro člověka, je důležitá i pro všechna zvířata. Vhodná strava by měla být bohatá na živiny, vitamíny a měla by mít patřičnou výživovou hodnotu. Sháníte-li pro své domácí mazlíčky kvalitní krmivo vyhovující výše uvedenému, pak se vyzkoušejte služby prodejce Zveros.cz.

Zveros se postará

Zveros.cz nabízí výhradně kvalitní krmivo. Veškeré produkty jsou vyrobené z masa, ale neobsahují obiloviny. Ať už vyberete jakýkoli z nabízených produktů, nemůžete šlápnout vedle. Všechna krmiva mají navíc patřičnou výživovou hodnotu a dodají vašemu domácímu mazlíčkovi vše, co potřebuje.

Na Zveros.cz se můžete obrátit 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce. Jakmile si krmivo objednáte, Zveros.cz je odešle, i když ještě nedorazily peníze. Díky tomu probíhá celá transakce rychleji. Krmivo tak můžete mít druhý den, ať už se nacházíte kdekoli v České republice. Platit můžete buď hotově při převzetí od kurýra, nebo platební kartou či převodem. V případě vaší nespokojenosti bude reklamace vyřešena okamžitě výměnou zboží i bez posouzení dodavatele.

Krmivo pro kočky a psy

Zveros.cz nabízí krmiva pro kočky. Těm můžete v přehledném internetovém obchodě objednat vše od konzerv a kapsiček, odměn, pochoutek a pamlsků. Hlavním produktem a hlavní složkou kočičí stravy jsou samozřejmě granule pro kočky. Krmivo pro psy zahrnuje širokou škálu granulí a pochoutek. Nabídka granulí zahrnuje i značky, jako jsou Acana a Orijen, které sice nejsou moc rozšířené, za to jsou mnohem kvalitnější.