Chováte papoušky, kanárky nebo obyčejné andulky? Ať už jste vášnivým chovatelem jakéhokoli druhu ptáků, určitě potvrdíte, že vybrat obydlí, v němž budete své okřídlené mazlíčky chovat, není zrovna snadné. V současné době je na trhu tolik možných obydlí, z nichž si můžete vybírat, že najít jedno, které bude vyhovovat vám i ptákům, je nesmírně těžké. Takové ideální ptačí obydlí by nemělo být ani velké, ani příliš malé – pták v něm musí roztáhnout křídla. Na druhou stranu se musí hodit na místo, kam ho chcete umístit. Jenže kde takové ptačí obydlí sehnat? V obyčejných chovatelských potřebách se nehledá už snadno.

V případě, že máte zájem o takové ptačí obydlí, máme pro vás jeden tip. Postavte vlastní ptačí obydlí, a to ze stavebnice Aluhobby. Jestliže jste v dětství věřili v to, že si v dospělosti už se stavebnicemi hrát nebudete, spletli jste se. Sice nyní nebudete vyrábět ze stavebnice hasičské stanice ani parkoviště, ale budete ze stavebnice stavět něco praktičtějšího, konkrétně venkovní voliéry, klece pro ptáky nebo případně holubníky, pokud jste zastáncem jednoho z nejstarších koníčků vůbec.

Nemusíte se bát, že byste obydlí ze zmiňované stavebnice nepostavili. Je k tomu přiložen velmi podrobný návod, díky kterému se bude jednat o velmi zábavnou aktivitu, z níž se může stát další koníček.

Kvalita na prvním místě

Nutné je upozornit na to, že se nejedná o nekvalitní venkovní voliéry nebo klece pro ptáky. Jedná se naopak o velmi kvalitní stavebnici, z níž si postavíte obydlí pro ptáky, podle vašich představ, a to ostatně i vaši okřídlení mazlíčkové ocení.

Stavebnice se skládá z hliníkových profilů, pletiv, sítí, plastových spojek a dalších součástek, které se hravě dají do kupy.

Ani terarijní zvířátka nepřijdou zkrátka

Jestli máte doma terarijní zvířata, ani ona nepřijdou zkrátka. Ze stavebnice Aluhobby je totiž možné postavit si i terária a podobná obydlí pro hady, ještěrky nebo pavouky.