Nejste spokojení se stávajícím vzděláním, platem či pracovní pozicí? Máte vyšší cíle a cesta k jejich splnění vede skrze moderní online studium, na jehož konci na vás čeká vysněný titul MBA? Master of Business Administration (MBA) je prestižním titulem, jež absolventům otevírá zcela nové možnosti profesního působení. Studium tohoto profesního programu je určeno zejména osobám, jež působí (nebo hodlají působit) ve středním či vyšším managementu. Přesto, že se řada studentů domnívá, že titul MBA získají pouze na prestižních zahraničních univerzitách, opak je pravdou. MBA získáte také na jedné z českých univerzit s mezinárodní působností, jež nese název European School of Business & Management SE. Na následujících řádcích vás seznámíme s přednostmi této prestižní univerzity, ale i podmínkami získání uznávaného titulu MBA.

V čem se European School of Business & Management SE liší od jiných?

Mezinárodní škola European School of Business & Management SE vychází z letitých zkušeností prestižních zahraničních univerzit a Oxfordského systému výuky. Tento styl výuky se na rozdíl od toho kontinuálního liší hned z několika hledisek. Nejen, že studenti rozvíjí zejména své logické schopnosti a dovednosti, také prochází názornou demonstrací nabytých zkušeností v praxi. Kromě toho si mohou sestavit svůj vlastní studijní plán a studovat prakticky kdykoli a odkudkoli.

Začněte studium MBA ihned

Máte-li zájem o studium MBA na mezinárodní škole European School of Business & Management SE, můžete tak učinit bez zbytečných prodlev prakticky okamžitě. Přihlášku ke studiu podáte online prostřednictvím oficiálních webových stránek zcela zdarma a po uhrazení školného můžete začít studovat. Využít je možno také speciálních akcí a slev, díky nimž získáte třeba zbrusu nový tablet Prestigio MultiPad zdarma. Pozor, nabídka je časově omezená, proto se studiem zbytečně neotálejte. A pamatujte! Titul MBA vám může otevřít zcela nové možnosti působení nejen u nás, ale zejména na zahraničním poli.