Existují situace, kdy se zkrátka bez manipulační techniky neobejdeme. Ať už jde o paletový vozík, který dokáže během velmi krátké doby přepravit velké množství zboží z jednoho místa na druhé nebo jakýkoli jiný druh tohoto profesionálního manipulačního zařízení, jistě se shodneme na tom, že pořízení takového stroje nepatří mezi nejlevnější a může ve finální rozvaze představovat nezanedbatelnou nákladovou položku. O to horší je situace, kdy dojde k poškození či poruše tohoto zařízení. Víte, jak takovou situaci řešit a kam se obrátit? Odpověď je součástí následujících řádků.

Semat HB: Již 26 let zkušeností

Firma SEMAT HB s.r.o. byla založena v roce 1990 jako smluvní servis značky BALKANCAR pro opravy, servis a prodej vysokozdvižných vozíků. V současné době zajišťuje nejen profesionální servis manipulační techniky, ale také autorizovaný prodej strojů a techniky značek BELET, CROWN, PRAMAC LIFTER nebo BT. Doplňkovou činností firmy je také bazarový prodej starší techniky, kterou můžete pořídit za velmi výhodné ceny. Ať již sháníte vysokozdvižný vozík, paletový vozík, ruční vozík, přídavné zařízení nebo jakýkoli jiný výrobek, jež by usnadnil chod a provoz vaší firmy, nahlédněte do obsáhlé a neustále aktualizované nabídky e-shopu společnosti Semath.cz a vyberte si produkt, který bude nejvíce vyhovovat vašim požadavkům a potřebám firmy i jejich zaměstnanců.

Tip na článek:  Jaké jsou výhody a nevýhody e-shopu na míru

Bazar i perfektní servis

Ať už vám technika vypoví službu kvůli poruše či stáří, není potřeba panikařit. Společnost SEMAT HB provede záruční i pozáruční servis a pokud zhodnotí poruchu jako neopravitelnou, můžete si nový výrobek pořídit přímo z jejího e-shopu nebo vybrat již použitý paletový vozík bazar za nesrovnatelně nižší cenu. Chcete-li dosáhnout co nejdelší životnosti u vysokozdvižných vozíků a další manipulační techniky, je třeba dbát na pravidelný servis a údržbu. Ať už jste jakkoliv zruční a šikovní, v tomto případě si svépomoci pravděpodobně nevystačíte. Proto je vhodné obrátit se na zkušené profesionály s více, než 26 lety zkušeností.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..