Dekorace na svatbu jsou určitě velkou výzvou. Každý chce, aby jeho svatba byla skutečně dokonalá, proto je dobré nepodcenit ani výzdobu stolu. Navíc pokud jste kreativní duše, určitě to pro vás bude i zábava a plně si to užijete.

Co je potřeba na svatbu?

Svatba má být jeden z nejkrásnějších dní vašeho života, a proto je důležité, abyste na nic nezapomněli. A na co kromě dekorací na stůl na svatbě nezapomenout?

 • Svoji drahou polovičku, to je základ!
 • Svatební kytici a prstýnky
 • Oblečení
 • Hlavně dobrou náladu a radost z toho, že ten den právě probíhá

Dekorace na svatební stůl

Nejdříve byste si měli zvolit, jaké barvy na své svatbě a poté i stole chcete. Většinou všichni zvolí bílou s kombinací s nějakou jinou barvou. Netradiční, ale moc hezká kombinace je například s červenou, která symbolizuje vášeň nebo modrou, která je zase lehká a něžná. S bílou můžete kombinovat téměř vše, důležité je, abyste vy byli spokojení.

Takže, rozhodli jste se, že si chcete krásně ozdobit stůl, máte vybranou barvu, ale nejste si jistí, co na ten stůl dát, abyste měli opravdu ten nejkrásnější stůl, jaký jste kdy viděli? Proto vám zde přinášíme několik tipů na různé svatební dekorace, které můžete použít.

Doplňky na svatbu

Nejdříve začnete se svatebními doplňky, protože ty se pokaždé liší dle toho, v jakém duchu je celá svatba a hlavně, co vy osobně preferujete. Pokud jste spíše bohémové a vílí děti, rozhodně jsou skvělými svatebními doplňky například luční květiny nebo kousky větviček, které můžete ozdobit různými kvítky nebo mašličkami.

Tip na článek:  Floristika a aranžování květin

Luxusní svatební tabule

Přírodní výzdoba není nic pro vás a vy máte radši, když něco vypadá velmi luxusně? V tom případě se vám bude líbit, když zvolíte stříbrné nebo spíše zlaté dekorace jako jsou například perličky nebo miniaturky srdíček a hvězdiček. Luxusní vzhled celému stolu také určitě dodává skleněné nádobí, které můžete mít položené a připravené na stole. Uprostřed by také například mohla být velká kytice.

Organza na svatební stůl

Organza se velmi často používá pro dekorování svatebního stolu. Jde o velmi pevnou textilii, která se dobře řasí, a proto je ideální k výzdobě. Můžete si vybírat také mezi velkou spoustou barevných variant od bílé, krémové a smetanové až po bordó, oranžovou nebo olivovou. Určitě se nemusíte bát toho, že byste organzu nenašli v barvě, jakou potřebujete.

Další svatební ozdoby

Hledáte další svatební dekorace a už vás nic nenapadá? Na konec zde máte několik tipů na ozdoby, které jsou netradiční, ale roztomilé a určitě z nich budete mít radost:

 • Tabule se jmény ženicha a nevěstou a pod nimi nějaký zamilovaný citát.
 • Dárkové sáčky pro vaše hosty
 • Jmenovky se jmény hostů, aby se mohli mezi sebou seznamovat
 • Lampiónky přání, které budete pouštět, až se setmí
 • Zámek lásky se jmény
 • Kniha, do které každý host nepíše nějaký vzkaz a vy tak budete mít nádhernou vzpomínku
 • Zeď vylepenou fotkami, které máte se svojí drahou polovičkou

Autor: Lepaso.cz – prodejce floristických a dekoračních potřeb

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *