Víte, jaký je rozdíl mezi klasickým a superprémiovým krmivem? Jak takové superprémiové granule pro psy vlastně vypadají a liší se od těch klasických, které zakoupíte v každém větším supermarketu? Pojďme se společně podívat na zásadní rozdíly, jež jsou spojeny s krmivy klasickými a těmi superprémiovými, které se mezi majiteli pejsků těší stále větší oblibě.

Klasické „marketovky“ plné solí a chemie

Co nás láká ke koupi granulí a krmiv marketového typu? Drtivá většina z nás s největší pravděpodobností poukáže na cenovou dostupnost těchto krmiv. Ano, cena je v tomto případě nastavena až neuvěřitelně nízko. Pokud si ovšem pročteme složení takovýchto krmiv, do očí nás u drtivé většiny z nich doslova „praštíchemický koktejl, kterému vévodí nejrůznější barviva, dochucovadla a především sůl. A takovýmto zdrojem potravy svým čtyřnohým miláčkům příliš neprospějeme, ba právě naopak.

Tip na článek:  Zahradní párty stany v nejoblíbenější velikosti 3 x 3

Když chcete pro svého psa to nejlepší

Vyhněme se nyní klasickým krmivům ze super a hypermarketů a podívejme se na již výše avizovaná krmiva superprémiová. Ta obsahují pouze ty nejkvalitnější výběrové suroviny, díky kterým se vašemu pejskovi dostane maximum živin, vitamínů, minerálů a dalších látek nezbytných pro jeho správný růst a vývoj. Kvalita použitých surovin se pochopitelně odráží v ceně těchto krmiv. Například 15 kilové balení pořídíte zhruba za 1 000 Kč. Jelikož se však jedná o krmiva s vysokou energetickou hodnotou, ve finále jich pejskovi postačí méně. Mezi nejznámější zástupce superprémiových krmiv patří například granule pro psy Fitmin určené pro pejsky nejrůznějších ras i velikostí. Tyto superprémiové granule pro psy Fitmin pořídíte v každém lepším obchodě nebo e-shopu. Jako příklad můžeme uvést třeba e-shop znackova-krmiva.cz.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *