Že je dnes většina zboží vnímána jako spotřební, nejspíš nikoho nepřekvapí. Zatímco dřív televize, pračka, myčka nebo počítač vydržely v provozu osm až deset let, dnes je vše otázkou životnosti v horizontu maximálně pěti let. Výrobce a hlavně prodejci nechtějí riskovat a záruku šponují na minimum, aby eliminovaly výdaje za případnou opravu. Podle legislativy nelze nic namítat, etická otázka je ale na štíru s dobrými mravy.

Proč si záruku prodloužit?

Spolehlivým parťákem, který vás nenechá ve štychu, je SV pojišťovna. Pro své klienty a spokojené zákazníky připravila službu pojištění prodloužené záruky. Prodloužená záruka chrání zakoupené zboží až o 36 měsíců navíc. Vztahuje se na velké domácí spotřebiče, jako jsou pračky, myčky, sporáky, chladničky, sušičky, varné desky, vestavné spotřebiče, dále televizory, videa, MP3, kamery, fotoaparáty, GPS, počítače, tablety a tiskárny.

Tip na článek:  Full service operativní leasing

Nenecháme vás ve štychu

Shrnuto, podtrženo, předmětem pojištění jsou všechny spotřebiče, které rádi používáme, a stojí nás nemalou investici. Pojištění prodloužené záruky znamená zaručení seriózního servisu poté, co vás obchodník „odpálkuje“. SV pojišťovna vás zastoupí tam, kde si ostatní „umyjí ruce“. Stačí uzavřít smlouvu za výhodných cenových podmínek a získáte záruku až o 36 měsíců delší.

Aby vás prodejce neodpálkoval!
Aby vás prodejce neodpálkoval!

Peníze za nefunkčnost

V případě, že porouchané zboží nepůjde opravit, dostanete z pojistného plnění prostředky na nákup nového zboží. Stačí oslovit SV pojišťovnu telefonicky nebo e-mailem, nahlásit pojistnou událost a vyplnit formulář o oznámení pojistné události.

Pojištění prodloužené záruky je součástí majetkové pojištění, které nabízí jako komplexní balíček služeb SV pojišťovna. Pár korun měsíčně na platbu pojištění za klidné spaní rozhodně stojí. Jste-li stejného názoru, neváhejte se obrátit na specialisty z SV pojišťovny nebo na zákaznickou linku +420 221 585 111.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *