Bleskový výkup nemovitostí v Praze za hotové

Trh s realitami je značně proměnlivý. Zájemců o nové bydlení na území našeho hlavního města však rok od roku přibývá. To pochopitelně nahrává realitním kancelářím, jež si za své služby účtují poměrně značné částky. Ať již stojíte na kterékoli straně pomyslné barikády, pokud využijete služeb realitek, pak si připravte značný obnos finančních prostředků, jež budete muset realitní kanceláři obětovat. Anebo se obraťte na společnost Ing. PETR MOUCHA – stavební, spol. s r.o., jež se postará o rychlý a bezproblémový výkup vašeho bytu a nebude si účtovat ani korunu navíc!

Můžete prodat také svůj byt?

Pokud vás zajímá, zda můžete společnosti nabídnout k odkupu také svůj byt, pak vás následující informace s největší pravděpodobně mile potěší. K odkupu lze nabídnout jakýkoli byt, od těch půdních, přes činžovní, až po byty vybydlené, jejichž rekonstrukce rozhodně nepatří k nejlevnějším. Kromě klasických bytů se společnost Ing. PETR MOUCHA – stavební, spol. s r.o. specializuje také na výkup půd nebo rodinných domů o nejrůznějších rozměrech a dispozicích. Tyto prostory následně podrobí důkladné rekonstrukci a postará se o jejich následný prodej zájemcům o vysoce komfortní bydlení v Praze i v jiných městech České republiky.

Tip na článek:  Byt v centru nebo dům na předměstí. Jaké jsou výhody a nevýhody obou?

Potřebujete prodat nemovitost rychle a za hotové?

Pak právě vám může pomoci tato společnost. Stačí ji kontaktovat pomocí e-mailu, telefonního čísla nebo kontaktního formuláře, jež je součástí oficiálních stránek a nabídnout nemovitost určenou k prodeji. Obratem získáte cenovou nabídku a v případě zájmu vám bude ihned vyplacena dohodnutá částka. Pokud jste se dostali do tíživé finanční situace, bojujete s nesplacenými pohledávkami nebo potřebujete okamžitě vyřešit majetkové vypořádání, pak je na místě oslovit společnost Ing. PETR MOUCHA – stavební, spol. s r.o.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *