Máte problémy s financemi a chcete rychle dostat peníze na účet? Uvažujete prodej vaší nemovitosti? Pokud ano, můžete v takovém případě váš dům, byt nebo jinou nemovitost nabídnout k výkupu společnostem, které jej mají na starost.

Výkup nemovitosti je možný, pokud je v exekuci nebo ve dražbě. Díky rychlému získání peněz tak můžete svou finanční krizi vyřešit za velmi krátkou dobu.

Výkupem nemovitosti je možné řešit finanční situaci

V případě, že jste se dostali do finanční krize nebo do exekuce, je možné přemýšlet o výkupu nemovitosti. Jedná se o ideální řešení k rychlému získání peněz, které potřebujete. Výkup je možné provést nejen na dům a byt, ale i například na chatu, lesní pozemek, louku nebo pole.

Nejčastěji se vykupuje za 50 % – 90 % tržní ceny. Vše závisí na typu objektu, jeho stavu a lokalitě, ve které se daná nemovitost nachází. Větší cenu mají nemovitosti ve městě než na venkově, tedy daleko do města. Ve městě je totiž po výkupu možné lépe realizovat prodej dalšímu majiteli.

Jaký je postup při výkupu vaší nemovitosti?

Jako první krok je zapotřebí zavolat nebo napsat e-mail vybrané společnosti, která se výkupem zabývá např. Vykupnemovitostipraha.cz. Kontaktováním sdělí zákazník základní informace o své nemovitosti, jako je adresa, lokalita a druh.

Tip na článek:  Zorientujte se na českém realitním trhu díky jednomu jedinému portálu

Dále se domluví termín osobní schůzky přímo v místě, kde nemovitost sídlí. Zaměstnanec společnosti prohlédne, v jakém stavu aktuálně nemovitost je a posléze firma navrhne výkupní cenu.

Jakmile je domluvena výkupní cena s majitelem, firma vystaví všechny potřebné doklady, které předloží advokátovi. Po odsouhlasení kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově, se smlouvy mohou podepsat. Společnost pak doručí materiály na katastr a zaplatí vám domluvenou výkupní částku.

Kdo může výkup nemovitosti provést?

Výkup je vhodný pro každého, kdo vlastní nějakou nemovitost a chce ji rychle prodat. Je ideální zejména pro:

  • klienty se zájmem prodat nemovitost bez realitní kanceláře,
  • klienty, kteří potřebují peníze rychle,
  • klienty, kteří se dostali do dluhové pasti,
  • a klienty, kteří se chtějí zbavit své nemovitosti, na kterou je uvalena exekuce.

Výkup nemovitosti do 24 hodin

Výkup rodinných domů, bytů, chat nebo pozemků je realizován ve většině případů do 24 hodin. Tato možnost se dá uplatnit pouze na nemovitosti bez právních vad. V opačném případě sdělí společnost majiteli čas, za který je schopna výkup uskutečnit. Výkup nemovitostí je nejlepší, pokud chcete mít finanční prostředky co nejdříve u sebe.

Pokud jste se ocitli v dluhové pasti nebo je na vás uvalena exekuce, nebojte se nás kontaktovat na stránkách www.vykupnemovitostipraha.cz. Potřebný právní servis zajišťuje naše firma, takže si za něj neúčtujeme žádné finanční náklady. Výkupní smlouvy jsou vždy vyhotoveny advokátem.   

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *