Dětská hřiště

Chcete děti nalákat ven? Existují možnosti, jak je dostanete ven docela snadno a poté už je nebudete muset nikdy nutit, protože vyběhnou na zahradu úplně dobrovolně. Nevěříte? Jen si prohlédněte, jak vypadají současné modely dětských hřišť, venkovních her a pískovišť – posléze vám to bude zcela jasné.

Když na hřiště, tak bez obav

Během venkovních aktivit může vždy dojít k menším i větším úrazům. Proč si ale dělat starosti kvůli špatnému výrobku? Kvalitně zpracovaná pískoviště a dětská hřiště se poctivě vyrábějí v Čechách. Zpracovávají se z kvalitních a nezávadných materiálů, které jsou bezpečné pro děti. Kvalitní zpracování vám navíc dává záruku, že ani po letech používání nebudou vidět známky opotřebení a dětské hřiště bude mít dlouhou životnost. Dětská hřiště nabízí i hodně variabilní sestavy, které si sestavíte podle libosti za použití nejnápaditějších doplňků. Pokud potřebujete vědět další informace, můžete se podívat zde.

Herold Variant 150 D nabízí v základní sestavě instalování různých herních zařízení. Dětem se jistě zalíbí dvě skluzavky o různých délkách, horolezecká šplhací stěna, šplhací lano s uzly nebo příčkový žebřík s kovovými stupáky. Není problém do sestavy připevnit provazový žebřík nebo houpačku.

Tip na článek:  Aby dětem nebyla v pokojíčku zima aneb vybíráme dětské textilie

Venkovní hry na zahradu

Máte dětské hřiště a chcete ještě něco navíc? Zkuste oblíbené venkovní hry na zahradu, které využijí i děti v mateřských školkách. Vybrat si můžete z mnoha modelů na Skluzavky.cz.

Piškvorky jsou zábavnou hrou, kterou můžete umístit ven, protože je vyrobena z kvalitního smrkového dřeva a dostatečnou stabilitu zajistí masivní betonové kotvení. V hracím poli můžete napočítat sto kusů kostek. Ze dřeva je vyrobena také hra Kameny, při které musíte vložit tvarové kameny do otvorů tak, aby dobře vyplnily otvory. Děti ohromně zabaví také labyrint Kolo, kdy je potřeba otáčením kruhu dostat kuličku v labyrintu z jedné strany na druhou. Vše je vyrobeno z kvalitního impregnovaného a lakovaného dřeva, až na kruh, který byl zhotoven z odolného plastu.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.