Slibujete si od nakoupeného oblečení především výdrž a barevnou stálost, ovšem zklamali jste se už v nejednom případě? Bohužel ani vysoká peněžní investice často není zárukou dlouhodobé užitnosti. Dobrým tipem proto leckdy bývá sázka na domácí produkci.

Bohužel drobné švadleny často používají zastaralé střihy a design je pro ně stejně neznámý pojem, jako moderní materiály v čele s fleecem a softshellem. Ale česká značka Veselá nohavice je docela jiná.

Oblečení otestované maminkami

V e-shopu Veselanohavice.cz kupujete výhradně dokonale vyzkoušené zboží. Testerkami všech střihů a materiálů – od dětské softshellové bundy až po ochranné návleky na boty – byly samotné maminky. Pohodlnost, propracovanost, ale také snadné čištění a odolnost – to byla ta nejpřísněji posuzovaná kritéria, jež všechny dnes nabízené výrobky splňují beze zbytku.

Ale ve hře byly i další faktory, které by vás při nákupu oblečení nejspíš nikdy nenapadly. Například střih oblečení pro předškolní děti, uzpůsobený tak, aby si s ním vaše ratolest poradila zcela sama. Není divu, že tady stále seženete už jinde mnohdy jen těžko dostupné lacláče apod.

Dalším úspěšným produktem je třeba flísová mikina na zip v mnoha barvách nebo hřejivé vesty pro celou rodinu. Svůj nákup totiž opravdu nemusíte omezovat jen na sortiment pro děti. Mnohé kousky jsou uzpůsobeny pro nošení „maminky s dcerou“ a nechybí ani šikovné doplňky v podobě softshellových rukavic nebo šátků.

Proč právě Veselá nohavice?

Neradi nakupujete u no-name prodejců pochybné kvality a raději dáváte přednost českým značkám? Pak vás dětské mikiny, bundy, kalhoty a další oblečení z e-shopu Veselanohavice.cz jistě potěší. Šijí ho totiž české švadleny z českých materiálů (výjimku tvoří jen fleece a softshell), a to už 10 let. Většina modelů je skladem, případně se můžete těšit na jejich rychlé ušití. A při každodenním nošení určitě oceníte i praktický design všech výrobků a jejich dlouhodobou užitnost.

dítě. podzim, listí, oblečení
Dětské oblečení, které dobře vypadá a něco vydrží
Zajímavé příspěvky z rubriky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.