Vymáhání pohledávek

Většině z nás není příjemné půjčovat si peníze od známých či od cizích lidí. Existují však situace, kdy je půjčka téměř nevyhnutelná, například chceme-li řešit vlastní bydlení, koupi auta či rozjíždění nového podnikání. Kromě pozice dlužníka se však můžeme ocitnout i v pozici věřitele. Stačí, aby nám bývalý partner nezaplatil výživné, aby nám podnájemník nezaplatit nájem či kolega z práce nevrátil půjčené peníze. Patříte mezi jedince, kteří stejně tak jak si peníze neradi půjčují, tak je i neradi vymáhají? Pak nevěšte hlavu a využijte raději služeb vymáhání pohledávek společnosti ERECEIVABLES MANAGEMENT s. r. o.

Společnost ERECEIVABLES MANAGEMENT s. r. o. provozuje internetové stránky www.epohledavky.cz představující první a zatím jediný portál poskytující kompletní řešení věřitelových případů online. S portálem ePohledávky je konec dolézání za dlužníkem a snažení se o smírné vymožení svých peněz, je konec obíhání advokátů a hledání vhodného a schopného exekutora a je konec zdlouhavých soudních jednání.

Tip na článek:  Šetříte? I na malých částkách záleží – a to víc, než si myslíte

Jednoduché a rychlé vymáhání pohledávek

Díky portálu ePohledávky se ze zdlouhavých, často neefektivních a hlavně nepříjemných procesů s platbami předem a neúspěšným závěrem bez návratu půjčených peněz stane jednoduchá, rychlá a efektivní záležitost. Princip fungování vymáhání dluhů online by se dal jednoduše připodobnit k nakupování na e-shopech.

Výhody ePohledávek

Vymáhání faktur nebylo nikdy jednodušší. Nyní však stačí sednout k počítači, obrátit se na portál ePohledávky a následující proces za vás vyřídí spolehlivý exekutoři spolupracující se společností ERECEIVABLES MANAGEMENT s. r. o. Výhoda online správy vymáhání směnek však spočívá také ve vaší možnosti neustálé kontroly aktuálního průběhu vymáhání.

Platíte jen za výsledek

V neposlední řadě je potřeba uvést, že na začátku vám společnosti vypracuje nezávaznou právní rešerši zdarma. Před tím než získáte svoje peníze zpět nemusíte platit žádné poplatky předem. Prostě si počkáte na výsledek a zaplatíte jen v případě úspěchu.

Podobné články na Triomar.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..