Nebankovní půjčky

Dostali jste se do nenadálých finančních problémů? Potřebujete si půjčit, aby svoji situaci vyřešili, ale banka vám z nějakého důvodu nechce půjčit? V takovém případě můžete využít možnosti nebankovní půjčky, díky které získáte peníze do pár minut od podání žádosti.

Nebankovní půjčka se může stát alternativou každému, kdo si potřebuje půjčit částku od 100 000 Kč, kdo již bankovní půjčku získal nebo kdo ji od banky nezíská. S nebankovní půjčkou můžete získat částku od 100 000 Kč do 20 minut od podání žádosti.

Výhody půjčky

Nebankovní půjčka má i svoje výhody. Včetně toho, že o půjčku můžete zažádat z pohodlí svého domova a nemusíte nikam jezdit, je výhodou rychlé vyřízení půjčky. Půjčky jsou bezúčelné, nemusíte tedy dokládat účel využití, ale peníze můžete použít na cokoliv. U nebankovní půjčky neplatíte žádné poplatky za vyřízení půjčky ani sankční poplatky za předčasné splacení půjčky.

Tip na článek:  Drahé kovy představují účinný nástroj proti inflaci, musíte je však nakupovat chytře

Nespornou výhodou nebankovních půjček bývá nenahlížení do registru. Půjčku tak může získat každý, komu běžní poskytovatelé půjčky v podobě bankovních institucí nepůjčí. Půjčku získají zaměstnanci, živnostníci, senioři i maminky na mateřské dovolené. Poslední uvedení žadatelé, tedy maminky na mateřské, mohou však získat půjčku do 5 000 Kč a u vyšší částky musíte doložit doklady i přivýdělku.

Jak o půjčku zažádat

O půjčku můžete zažádat osobně na pobočce v Praze nebo na některé z partnerských poboček po celé České republice nebo z pohodlí svého domova pomocí online formuláře nebo prostřednictvím telefonu.

Jaké doklady budete k vyřízení půjčky potřebovat?

vyřízení půjčky budete vždy potřebovat dva doklady totožnosti (platný občanský průkaz či řidičský průkaz, cestovní pas nebo rodný list). Zaměstnanci k dokladům totožnosti doloží i výpis z účtu s výplatou za poslední měsíc, živnostníci pak živnostenský list a vydané faktury s výpisem účtu za poslední měsíc. Senioři budou potřebovat také doklad o výplatě důchodu za poslední měsíc.

Similar Posts

0 komentářů

  1. Nebankovní půjčky jsou určeny převážně žadatelům, kteří u bankovních institucí jakýkoliv finanční produkt nezískají. Je to převážně z důvodů záznamů v registrech dlužníků nebo nízké bonity v podobě malých příjmů nebo příjmů, které banky neakceptují. U bankovních institucí si můžete sjednat nebankovní půjčku s nízkou úrokovou sazbou a RPSN jako mají banky. Více informací můžete získat také na webu: http://pujckyhypo.cz/nebankovni/pujcka-bez-registru.html . Nebankovní půjčky vám můžou poskytnout nízkou splátku a další výhody při splácení půjčky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *