Sníte o dokonalých nehtech, ale příroda k vám v tomto ohledu byla poněkud skoupá? Nic si z toho nedělejte a zamiřte do nejbližšího nehtového studia, kde se o vaše nehty postarají. Ale co když nechcete ztrácet čas pravidelnými návštěvami, které navíc nejsou příliš levné? V tom případě si začněte nehty modelovat sama. Jde to i bez UV/LED lampy – představujeme vám horkou novinku, která navždy změní vaše představy o modelování nehtů svépomocí!

Představte si, jaké by to asi bylo, kdyby vám lak na přírodní nehty vydržel mnohem déle, než jste doposud zvyklá. Kdybyste mohla měnit odstín až v momentě, kdy vás ten stávající přestane bavit… Přesně tyto vlastnosti nabízí ENII WEEK POLISH, který perfektně vytvrdne na denním světle. Není divu, že se okamžitě dostal do popředí zájmu a ženy na něj nedají dopustit.

Nevzdávejte to a nesmiřujte se s tím, že úprava nehtů vyžaduje spoustu úsilí nebo nemalé finanční prostředky. S ENII WEEK POLISH vytvoříte úžasné nehty i bez UV/LED lampy. Aplikace je tak snadná, jak jen může být.

Tip na článek:  Jak k sobě jde káva a filtrační konvice? Budete se divit, ale velmi dobře

Vyberte si z dvaceti atraktivních odstínů

Lak na přírodní nehty ENII WEEK POLISH je k mání ve dvaceti barevných odstínech a všechny vypadají skvěle. Zasychají do vysokého lesku a oproti běžným lakům nemusíte mít strach ze zmatnění a odlupování. Za tyto vlastnosti lak vděčí speciální technologii, která spočívá ve spojení makromolekul barevného laku působením fotoiniciátorů.

Jak aplikovat ENI WEEK POLISH?

Zmínili jsme, že lakování nehtů s ENII WEEK POLISH je snadné. Spočívá ve 3 krocích, kdy po základní úpravě a odmaštění nehtů:

  1. nanesete první vrstvu barevného laku a necháte zaschnout po dobu cca 5 min.
  2. Nanesete druhou vrstvu laku a opět necháte zaschnout
  3. aplikujete vrstvu TOP Coat, která zajistí trvale zářivé barvy po dobu až 10 dní

Co dodat závěrem? Snad jen to, že ENII WEEK POLISH neobsahuje žádné zdravotně závadné složky a je vhodný i pro alergiky a těhotné ženy. Je vysoce odolný vůči poškrábání, téměř se neloupe a snadno se odstraňuje odlakovačem. Potřebujete snad další důvody, proč ho vyzkoušet?

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *