Máte nervy z pořádání firemního meetingu? Potřebujete zajistit promo-akci pro svoji firmu, o které se bude ještě dlouho mluvit? Chcete to vše nechat na profesionálech a jen sledovat, jak vše klape? Pak máme služby přímo pro Vás, jsme event agentura, specializující se na pořádání firemních zábavných akcí s dlouholetými zkušenostmi z nejrůznějších oblastí i rozsahu.

Kdo vám uspořádá skvělou párty?

Když potřebujete spojit prvky zábavy i reklamy,  propagovat svoji značku či produkt a zároveň zajistit bezproblémovou akci pro několik set lidí, zavoláte nás! Abychom zabavili klienty i zaměstnance velkých firem, případně uspokojili i ty nejnáročnější zákazníky, je třeba mít propracovanou grafiku, kvalitní produkční či kreativní týmy a hlavně být originální. Jsme na trhu více než 10 let, díky spolupráci agentur Bajadéra a Bodlák, kdy se spojila reklamní a eventová agentura. Vytváříme vlastní tiskoviny a zařídíme teambuilding, firemní oslavu či jinou firemní párty. Naší činností však není jen pořádání firemních akcí. Také pro vás postavíme fotokoutek či zrealizujeme rodinný den pro celou firmu a uspořádáme skvělou tematickou párty.

Tip na článek:  Sháníte elektrikářskou pohotovost? Existuje – a my víme, kde ji hledat!

Proč volit právě nás?

Vlastníme mobiliář se zásobou masek, fotíme ateliérové fotografie i reportáže z akcí, dodáváme originální dárkové předměty. Prostě jsme kreativní, preferujeme pozitivní přístup a vždy se snažíme najít nejefektivnější řešení i v časovém presu. Neuslyšíte od nás, že něco nejde, jestli to může někdo zařídit, jsme to my. Máme za sebou realizaci různorodých zakázek pro malé, střední a velké firmy, vždy s maximální spokojeností klienta a dlouhodobou spoluprací.

Vyzkoušejte naše služby, máme 14 stálých zaměstnanců, kteří se o Vás postarají. Vážíme si každého klienta, pro nás je důležitá spokojenost zúčastněných a hlavně když se všichni baví. Prostě nechte pořádání firemních akcí na profesionální event agentuře a vy se bavte s ostatními v proudu zábavy.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *