Autoopravna

Auto, dopravní prostředek dneska, je v posledních nejlepším přítelem mnohých z nás. Muži si své auto dokonce mnohokrát hýčkají více než ženu a venčí jej častěji než svého psa. Pravdou však je, že z praktického hlediska je auto důležité pro nás všechny. Bez něj bychom se nedostali do práce, na nákup, na návštěvu či na výlet. Jenže jednou za čas naše auto „onemocní“ a my s ním musíme k doktorovi. Přemýšlíte kam? Neznáte žádný kvalitní autoservis ve vašem okolí? Tak to jste asi neslyšeli o Autoservisu RENECAR.

Auto je velmi praktickým přítelem člověka. Někdy se však stane, že nás nechá „ve štychu“, vypoví služby a my se bez něj nemáme jak dopravit na místo určení. Krátkodobě se dá tato situace řešit městskou hromadnou dopravou. Z dlouhodobého hlediska však potřebujete svoje auto zpět, a tak musíte hledat autoservis, kde se vám o vašeho miláčka postarají.

Pro všechny obyvatele Prahy a okolí je takovým možným řešením, kde vám vaše auto opraví, prohlédnou, vyřídí likvidaci pojistných událostí a navíc vám po dobu oprav zapůjčí vlastní auto, Autoservis na Praze 5 s názvem RENECAR. Další informace naleznete po kliknutí na www.autoservis-renecar.cz.

Tip na článek:  Vysoce kvalitní dílenský nábytek od tradičního českého výrobce

Autoservis a pneuservis RENECAR

Firma RENECAR, zajišťující Autoservis a Pneuservis (Praha 5), má ve svém oboru mnohaleté zkušenosti. Na trhu působí od roku 2003. Za dobu své působnosti již získala množství stálých a spokojených zákazníku. RENECAR staví hlavně na profesionálních službách a osobním přístupu k zákazníkům. Díky již zmíněným bohatým zkušenostem mohou vaše problémy vyřešit rychle, efektivně a k vaší spokojenosti.

Opravy i prohlídky aneb služby od A do Z

Firma Autoservis RENECAR poskytuje komplexní služby pneuservisu a autoservisu. RENECAR se zabývá i kompletním vyřízením a likvidací pojistných událostí. Opraví vám vaše auto a zajistí veškeré práce spojené s opravou. Stejně tak se vám postará i o kompletní technickou prohlídku vozu nebo vám zapůjčí osobní, luxusní či užitkový automobil (operativní leasing).

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *