Time Doctor Doctor S Appointment  - geralt / Pixabay

Naše zdraví může ohrožovat opravdu celá řada nepříjemných neduhů. Ovšem i když to vypadá, že v řadě oblastí medicína tak trochu „zaspala,“ není to pravda. Ne vždy jsou však nejmodernější metody k dostání u běžných lékařů.

Příkladem může být například magnetoterapie. V současnosti ji známe jako skvělý prostředek pro léčbu polyneuropatie, tenisového lokte nebo třeba následků mozkové mrtvice. Ovšem ve skutečnosti jde o jeden z nejstarších druhů fyzikální terapie vůbec. Dnes už však rozhodně není ve hře jen obyčejné přikládání přírodního magnetovce. Naopak. Budete překvapeni tím, jaké možnosti vám tento typ léčby nabízí.

Když trpíte bolestí, může být pomoc překvapivě snadná

Také vás ve svých spárech sevřela polyneuropatie dolních končetin? Jde o pocit, při kterém si připadáme, jakoby nám tato část těla snad ani nepatřila. Trápí nás pálení a svědění, později se přidává také bolest a jako třešnička na dortu i postupující necitlivost. Vše je způsobeno postižením periferních nervů a nejčastěji se na rozvoji tohoto patologického stavu podílí zejména cukrovka.

Tip na článek:  CBD a jeho výhody: Objevte blahodárné účinky jednoho z legálních kanabidiolů

A právě léčba neuropatie dolních končetin bývá mnohdy založena na magnetoterapii. Jde o tak úspěšný koncept, že se často používá také v:

  • lázeňských a rehabilitačních centrech,
  • nemocnicích,
  • domovech pro seniory,
  • ordinacích praktických lékařů,
  • sportovní klubech apod.

A co vám může přinést?

Je neinvazivní a vysoce účinná

Nemusíte se bát žádných nepříjemných obstřiků ani jiných úkonů narušujících integritu těla. Při magnetoterapii se opravdu používají jen magnety, přikládané na ta správná místa. Její doménou však není jen polyneuropatie, poradí si i s tenisovým loktem, následky mrtvice apod.

Doporučujeme magnetoterapii Biomag, jejíž účinky byly prověřeny klinickou studií. Nabízí účinnost 77 % (studie byla realizována na 1 266 pacientech). A kde se o ní dozvědět více? Navštivte stránky zivotbezbolesti.eu.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *