Splash Summer Strawberry Cold  - fleglsebastian7 / Pixabay

Patříte mezi majitele menší firmy nebo vedete nadnárodní korporaci se stamilionovými ročními obraty? Ať již stojíte ve funkci vedoucího velké či malé firmy, jistě nám dáte za pravdu, že spokojený zaměstnanec = výkonný a schopný zaměstnanec.

Pokud pro členy svého týmu a jejich zdraví chcete opravdu něco udělat, zároveň však na tuto změnu nehodláte obětovat velký finanční obnos, pak pro vás máme praktický tip – naučte své zaměstnance pít vodu z kohoutku a tím dodržovat pravidelný pitný režim, který se na jejich fyzické i duševní pohodě náležitě odrazí. Ovšem aby byla voda z kohoutku skutečně vysoce kvalitní, je vhodné zajímat se o moderní filtry na vodu, které ji jednoduše zbaví nepříjemné pachuti, případných nečistot a chemikálií.

Filtry na vodu do českých firem

Nenechávejte své zaměstnance ani klienty umírat žízní, pořiďte jim do kanceláře nebo zasedací či společenské místnosti filtr na vodu a podpořte jejich pitný režim. Jaké výhody s sebou tento systém nese? Zejména skutečnost, že svým zaměstnancům poskytnete skutečně kvalitní vodu, na které si mohou opravdu pochutnat. Klasická kohoutková voda mnohým příliš nechutná, přesto však patří mezi nejzdravější a pro tělo nejpřirozenější nápoj.

Tip na článek:  Když se nám tělo snaží něco říct. Jaké varovné signály nebrat na lehkou váhu?

Filtry na pitnou vodu ji zbaví nepříjemné pachuti chlóru, díky čemu zachutná i těm největším odpůrcům vody z kohoutku. Zajímá vás, jak filtry na vodu fungují? Za vším stojí aktivní uhlí, které chemikálie z kohoutkové vody zachycuje a odstraňuje. Voda je díky tomu kvalitnější a chutnější. Tato metoda je schválena také zdravotním ústavem České republiky, což samo o sobě svědčí o její účinnosti.

Proč zrovna Fontana Watercoolesrs?

Společnost Fontana Watercoolesrs prostřednictvím svým stránek www.fontana.cz zajišťuje full-servisové služby pro menší firmy i velké společnosti v oblasti dodávek filtrů na vodu, nápojových automatů a kávovarů. Jelikož společnost patří mezi stálice našeho trhu, může se pochlubit letitými zkušenostmi a portfoliem spokojených klientů, mezi které se nově můžete zařadit také vy a vaši zaměstnanci. Ti možnost osvěžit se během pracovní doby přefiltrovanou čistou vodou zaručeně ocení. A váš firemní rozpočet tímto efektivním řešením rozhodně neutrpí žádné citelné zásahy.

Water Bottle Bottle Of Water - ds_30 / Pixabay
ds_30 / Pixabay
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *