Cyklistické brašny na každé kolo

Rozměry a tvary cyklo brašen se různí a určitě je dobré před nákupem zkompletovat vše, co v ní budete chtít vozit, a teprve na základě vašich potřeb vybrat tu pravou. Pokud si přejete, aby se vám do ní vešla i příruční hustilka či další cyklo doplňky, její rozměr by měl být pro výběr brašny určující.

Většina kvalitních cyklo brašen je nicméně vybavena stahovacími popruhy, takže po vložení všech potřebných věcí a dalších cyklo doplňků se dá její zbývající nevyplněný prostor ještě redukovat.

Pokud si pak přejetezískat bezpečné úložiště pro váš mobilní telefon nebo foťák, sáhněte po variantě s pevnou konstrukcí z odlehčeného plastu či karbonu – s jejím tvarem sice nic nenaděláte, avšak vaše technika bude chráněna před rozbitím při případném nárazu.

Cyklistické brašny na řídítka kola

Kvalitní brašny na řídítka jsou vyrobeny z materiálů odolných vlhkosti a vybaveny vrchní transparentní kapsou. Ta vám umožní mít telefon, GPS navigaci nebo mapu stále na očích. Taková výbava je k nezaplacení speciálně ve chvíli, kdy jste ztratili cestu a navíc se spustil pořádný liják.

Tip na článek:  Kongresový hotel Praha nabízí exkluzivní služby i ubytování pro náročné

Cyklistické brašny pod sedlo kola

Kdosi vymyslel, že pod sedlem je to nejideálnější místo, a tak jsou ty nejmenší cyklo brašny určené k upevnění pod sedlo designovány zejména k tomu, aby pojaly základní cyklistický multiklíč, ale nejen ten. Samozřejmou výbavou každého, kdo usedne na kolo a míní se vzdálit svému domovu, by měla být kompletní sada příručního nářadí. Tyto nejnutnější nástroje byste měli mít vždy při sobě, měly by mít své stálé místo a být upevněné přímo na kole (tak se nestane, že je zapomenete).

Základní cyklo doplňky a nářadí na kolo

A jaké cyklo doplňky a nářadí na kolo vám doporučujeme vozit určitě s sebou?

  • Multitool s imbusovými klíči, plochým a křížovým šroubovákem,
  • náhradní duši a nářadí potřebné pro opravu píchlé duše,
  • nýtovačku na řetěz a kleště na řetězové spojky,
  • centrklíč na výplety kol,
  • pumičku na kolo,
  • látkové či gumové rukavice.
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *