Žádná kancelář se neobejde bez potřeb, jako je sešívačka, skartovačka nebo flipchart. Kancelář bez takových drobností je jako tělo bez ruky. Pokud vám v kanceláři chybí a nevíte, kam se pro ně vydat, pak se nechte inspirovat následujícím článkem.

Kde sehnat kancelářské potřeby?

Kancelářské potřeby, jako jsou skartovačky, korková nástěnka či magnetická tabule seženete na internetovém obchodě protisk-shop.cz. Jedná se o e-shop společnosti PROTISK s. r. o. V e-shopu můžete koupit skartovačky, laminovačky, řezačky papíru, termovazače, termoobálky, tabule a flipcharty či testery bankovek. Podrobnou nabídku najdete přímo na uvedených stránkách.

Služby společnosti PROTISK

Společnost PROTISK se však nezabývá pouze prodejem kancelářských potřeb. Tato firma v dnešní době představuje tradiční místo pro odborné polygrafické a reklamní služby. Společnost se nachází v Hradci Králové, kde od roku 1992 zpracovává veškeré tiskoviny. Zajistí vám vše od jednoduchých vizitek, letáčků, plakátů až po náročné plnobarevné prospekty a katalogy.

Tip na článek:  Ušetřete s LED osvětlením

Společnost vám tiskoviny navrhne, vysází na PC, připraví pro tisk a dokonce je i vytiskne ve vlastním reprografickém středisku. To je vybaveno nejmodernější technikou, která zajistí vysokou kvalitu objednaného zboží.

Vedle výroby tiskovin a prodeje kancelářských potřeb společnost vyrábí i dřevěná razítka TRODAT. V této oblasti získala společnost dokonce certifikát „Autorizovaného výrobce razítek TRODAT“.

Co vše si můžete nechat potisknout?

Kromě klasických papírových tiskovin vám společnost zajistí i potisk dalších předmětů. Firma PROTISK se totiž zabývá i potiskem textilu (triček, dresů, montérek, atd.), hrnků, podložek pod myš či tácků. Roku 2005 společnost zavedla novou technologii, tedy plnobarevný potisk plechu sublimací (tzv. GRAWERTON). Díky této technologii se může společnost věnovat i potisku plechu a zajistit vám štítky na poháry, jmenovky, certifikáty, diplomy a mnohé další.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..