Kulečník

Že si lze kulečník zahrát pouze ve specielních kulečníkových hernách, nebo snad v barech a hospůdkách? Ano, takto to v minulosti skutečně bylo. Dnes je ale možností o mnoho více. Řada firem má kulečník v rámci svých prostor jako možnost, aby zpestřili pauzu svým zaměstnancům. Stejně tak ale kulečníky najdeme na mnoha místech, které se specializují na volnočasové aktivity. Tou poslední možností, kde se s ním můžete setkat, je u vás doma. Ani to dnes není nic neobvyklého. Zvláště, pokud bydlíte v rodinném domě a jeho součástí je i prostor, sloužící jako herna pro děti i dospělé. Právě zde se kulečníkový stůl bude nejlépe vyjímat.

Jaké jsou možnosti?

Zapomeňte na složitý výběr a složitý nákup. Dnešní svět internetových obchodů totiž nabízí kulečníkový stůl jako součást svého běžného sortimentu. Nejenom, že si ho tedy pohodlně objednáte z vašeho domova, ale zároveň vám bude dopraven na požadované místo. A volit samozřejmě máte z čeho, jelikož k dispozici je dnes několik velikostních varianty. Ty nejmenší, které se nabízejí, začínají na rozměrech 5 ft, tedy pět stop. Tento rozměr dále pokračuje přes kulečník sedmistopý, tedy 7 ft, až po největší variantu, kterou je 8 ft. Tento biliard stůl už se dá považovat za skutečné profi řešení a tak ho doma mohou využít i ti hráči, kteří mají tento stále oblíbenější sport nejenom jako formu zábavy, ale chtějí neustále trénovat.

Různá barevná provedení

Není to však jenom velikost, ale je to také barevné provedení, nebo celkový design. Jisti si můžete být jak celkovou robustností, tak samozřejmě i špičkovou stabilitou, která jde ruku v ruce s materiálovým zpracováním a použitím kvalitního dřeva. To může být také opatřeno mnoha dekory, nebo lakováno do příslušných odstínů. Abychom byli úplně konkrétní, je samozřejmě jasné, že můžete objednávat i s různými barevnostmi plátna. Nabízí se jak tmavě červené, tak i modré, nebo to naprosto klasické – zelené. Samozřejmě i ty jsou v prvotřídní kvalitě. Kterou ocení i zkušení hráči.

Tip na článek:  Kiteboarding – moderní vodní sport

Hrajte hned po rozbalení

Většina kulečníkových stolů na našem trhu je samozřejmě dodávána ve stavu, kdy jste ihned připraveni k hraní. Obsahuje totiž vše, co ke hře potřebujete. A to ať už se jedná o kulečníková tága, tak samozřejmě také kulečníkové koule, nebo další nezbytné příslušenství. Jediné, co je tedy třeba z vaší strany, je vyzvat konkrétního soupeře, který si s vámi pool zahraje. A to logicky zcela zdarma, jelikož pokud je stůl umístěn právě u vás doma, není třeba bát se toho, že byste snad stejně jako v restauracích a hernách museli platit za každou hru. A pokud jste náruživým hráčem, věřte, že se vám investice do stolu brzy vrátí.

Pro děti, nebo jenom pro zábavu

A když už o kulečníku a možnosti mít ho doma mluvíme, je třeba podotknout, že nemusíte nutně kupovat pouze jeho klasickou verzi. Co je druhou možností, to je i mini kulečník. Ideální na doma, do kanceláře nebo dětského pokoje. Stačí ho postavit na stůl a po hře opět složit do kompaktních rozměrů. A tak si užijete množství zábavy a přitom vám stůl na kulečník nebude nikde překážet.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *