Ne nadarmo se říká, že nehty jsou naše vizitka. Kvalitní péče o ruce není jen pouhopouhou estetickou záležitostí. Kvalitní a pěstěné nehty mohou prozradit mnoho nejen o naší povaze, ale také zdravém životním stylu. Ne všechny ženy a dívky ovšem mají to štěstí a od přírody jejich prsty zdobí dokonalé lesklé nehty, jež by svou pevností mohly konkurovat diamantu. Ať už stres, nekvalitní strava či genetické predispozice komplikují řadě z nás plány. Naše ruce jsou pak vše, jen ne krásné a pěstěné. Proto je všelijak maskujeme, schováváme, lakujeme a snažíme se na ně nepoutat pozornost. Bohužel výsledný efekt bývá spíše opačný. Naštěstí však existují způsoby a metody, díky nimž se mohou pěstěnými nehty chlubit všechny ženy bez rozdílu.

Profesionální nehtová modeláž

Odpovědí na otázku, co dělat s nekvalitními, lámavými a nevzhlednými nehty, je profesionální nehtová modeláž. A když mluvíme o profesionální modeláži, máme na mysli vskutku modeláž nehtů prováděnou odborníky. Přesto, že existuje nespočet subjektů, které manikúrní a pedikúrní služby nabízí, je potřeba nepodceňovat správný výběr. Pokud zamíříte do nehtového studia, jehož největším tahákem jsou nápadně nízké ceny, s výsledkem nemusíte být ani trochu spokojení. Protože ceny tlačí kvalitu nekompromisně dolů, můžete se setkat s nekvalitními gel-laky, uv-gely, lampami nebo nízkou odborností personálu. Proto se nenechte nalákat na nápadně nízké ceny a raději zamiřte do profesionálního salónu či tajemství nehtové modeláže odhalte sami.

Tip na článek:  Jak na nespavost, podrážděnost a deprese? Známe účinný lék!

Naučte se dělat nehty jako odborníci

Přesto, že je cesta ke krásným nehtům poměrně komplikovaná a složitá, pokud se chcete v této oblasti doopravdy realizovat, začněte tím, že si pořídíte profesionální vybavení. Zapomeňte na startovací sady z vietnamských tržnic, raději zamiřte do profi e-shopů či prodejen, kde naleznete vše, co pro odbornou nehtovou modeláž potřebujete. Základem vaší výbavy by měly být UV lampy, gel-laky na nehty, štětečky, brusky a pilníčky či prostředky pro odstranění mastnoty nebo lepivého filmu po finálním nanesení gelu. Krásné a pěstěné nehty můžete vykouzlit i vy sama v domácím prostředí a za zlomek ceny, jíž by bylo potřeba uhradit v kosmetickém studiu či salónu.

Vyzkoušejte nejmodernější vychytávky

Ať už jste zastánci či odpůrci nehtové modeláže, zaujmout by vás mohly aktuální novinky ze světa péče o ruce a nehty. Jednou z nich je například parafínová vana. Ta se bude hodit zejména osobám, které trápí suché a popraskané ruce. Ocení je ale také ti, kdo trpí svalovým napětím či bolestmi kloubů. Taková parafínová vana na doma pomůže nejen při výše zmíněných komplikací, ale pravidelně jí můžete využívat i během manikúrních ošetření.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *