Peanuts Nuts Food Healthy  - Grigorijkalyuzhnyj / Pixabay

Hledáte místo, kde byste mohli nakoupit rychle a bez starostí vše, co potřebuje pro svou spíž, zásobenou zdravými potravinami, i pro domácnost, vyznávající ekovýrobky? E-shop Grizly.cz působí na našem trhu už od roku 2013. Získal si za tu dobu sympatie svých zákazníků, nebo bude lepší poohlédnout se jinde?

Na první pohled vypadá vše opravdu dobře. Zaujme především široký sortiment ekomlsání, kosmetiky i drogerie. Vše je přehledně členěné a při nákupu se tedy opravdu snadno zorientujete. A nezáleží na tom, zda patříte mezi znalce, nebo zda se ve ve svém novém životním stylu teprve rozkoukáváte.

Prodejci i výrobci v jednom

To však není vše. E-shop Grizly není jen „přeprodejcem“, řadu produktů nabízí i pod svou značkou. Patří sem zejména:

  • ořechy,
  • sušené ovoce,
  • semínka
  • a ořechové krémy.

Vše je samozřejmě k dostání v ekonomickém i ekologickém balení. Snadno si tak vyberete přesně to, co potřebujete.

Tip na článek:  Jak se nespálit při výběru nové matrace

Milovník ořechů testuje e-shop Grizly.cz

Radek z e-shopu Ecoblog se svou láskou k nejrůznějším ořechům a oříškům netají. A protože se sám při supermarketovém nákupu už několikrát spálil, rozhodl se e-shop Grizly.cz otestovat právě v tomto stylu. Zdejší sortiment se totiž pyšní vakuovým balením, takže i když musí mnohdy cestovat přes pořádný kus světa, nijak mu to neublíží.

Radka zaujaly i přívětivé ceny produktů a rovněž fakt, že se na e-shopu nachází zboží od českých i zahraničních dodavatelů (a samozřejmě i již zmíněný vlastní sortiment). Potvrzuje, že produktů k objednání tu najdeme více než 8 000,  z toho většinu skladem. A zmiňuje se rovněž o věrnostním programu, akčních nabídkách i výhodném výprodeji. Chcete vědět, jak dopadla recenze e-shopu Grizly? Navštivte Radkův Ecoblog a uvidíte sami. A zajímavého čtení tu najdete mnohem více – od recenzí produktů až po blogování o zero-waste tematice. Každý milovník „eko“ si tak rozhodně přijde na své.

Nuts Seeds Almonds Cashews Food - armennano / Pixabay
Vše pro zdraví v e-shopu Grizly. Jak se v něm nakupuje?
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *