Podzim už je v plném proudu a s ohledem na skutečnost, že čas utíká závodním tempem, jsou tu za malou chvíli Vánoce. A co to pro nás znamená? V prvé řadě se můžeme začít těšit na vánoční svátky a v druhé řadě bychom měli začít shánět dárky. Přinášíme vám proto následující článek s tipy, kde letos nakupovat.

Běhání po obchodech už je passé

Vybírání dárků bývá část nelehkým úkolem, zvláště musíte-li se za dárky hnát po městě a nakupovat v kamenných obchodech. V dnešní době si však můžeme tuto každoroční výzvu ulehčit a výběru dárků pro své blízké se věnovat z pohodlí svého domova. K tomuto účelu je nám k dispozici velké množství internetových obchodů a programů. Zajímavou variantou jsou například cashback portály, díky kterým bude vaše nakupování ještě jednodušší a díky kterým navíc získáte část utracených peněz zpět.

Znáte nejlepší cashback portál?

Bezesporu nejlepším cashback portálem, který vám můžeme doporučit, je tipli.cz. Na tipli.cz najdete pestrou škálu vybraných internetových obchodů s tím nejrůznějším sortimentem, které nabízejí různou výši cashback, tedy čístky, kterou získáte zpět. Největší výhodou tipli.cz je právě výše cashback. U většiny cashback portálů můžete získat 4 -5 % cashback, ale tipli.cz svým uživatelům nabízí až 8 % cashback. To znamená, že všichni uživatelé mohou při nákupu aliexpress (nákupy z Číny) získat až 8 % z jimi utracené částky zpět.

Tip na článek:  Dovoz aut z EU? Zajímavá zkušenost i zbytečný risk! Anebo ne?

Jak na to?

Chcete-li nakupovat na aliexpress.com či zoot.cz a získávat zajímavé odměny, pak vám postačí se zaregistrovat a získat tak účet, na které vám v prvé řadě tipli.cz připíše 50 Kč a na kterém se v druhé řadě budou střádat vámi ušetřené peníze. Pak už si jen vyberete obchod, u kterého chcete nakupovat, přičemž v seznamu tipli.cz najdete 350 obchodů, takže je určitě z čeho vybírat. Následně si objednáte vámi vybrané zboží a do dvou až tří dnů po uskutečněném nákupu se na váš účet připíšou ušetřené peníze. O jejich vyplacení můžete požádat kdykoliv.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *