Televize je již po několik generací významnou součástí domácností. Funguje jako společník, když jsou ostatní členové domácnosti mimo domov i jako relaxace po pracovním dni, kdy člověk netouží po ničem jiném než jen chvíli sedět a „vypnout“ i jako zábava. Neměla by samozřejmě nahradit veškeré další alternativy trávení společného volného času, ale někdy prostě na nic jiného nemáme ani sílu, ani čas.

Pokud právě zvažujete koupi nové televize, můžete si pořídit společníka, který vám nejen umožní sledování televizních pořadů nebo přehrávání filmů. Na trhu jsou i přístroje, které zvládnou mnohem více. Skvělý SMART TV Orava umožňuje kromě pasivního odpočinku před televizí i aktivně se zapojovat do komunikace na sociálních sítích, dívat videa na YouTube, hrát různé hry či prohlížet si internetové stránky přímo na obrazovce, která je se svou úhlopříčkou 109 cm a svým Full HD rozlišením (1920 x 1080) nabízí komfort, který vám tablet, notebook ani stolní počítač nenabídne.

Nejen při sledování filmů vás potěší úžasný obraz s vysokým jasem a realistickými barvami, které si můžete vychutnat díky LED TV s frekvencí 400 Hz.

Připojení k internetové síti, které je pro využívání některých funkci nezbytné, je možné prostřednictvím klasického LAN konektoru nebo WIFI USB adaptéru.

Tip na článek:  Jak vybrat běžecký pás do bytu

Zdatnější uživatelé také uvítají možnost použití obrazovky jako monitor pro notebook, počítač či PlayStation díky 3 HDMI konektorem, a tak se sledování filmů z pevného disku nebo hraní her stane opravdovým zážitkem. Připojení umožňuje i USB port. Tato funkce přístroje
Orava LT-1095 LED B82B vám umožní vstoupit do světa online zábavy a sociálních sítí stiskem jediného tlačítka na dálkovém ovladači. Díky síťové technologii DLNA může televizor “komunikovat” s kompatibilními zařízeními, takže můžete na televizoru sledovat multimediální soubory uložené v tabletu, chytrého telefonu nebo ve vašem počítači. Pomocí integrovaného webového prohlížeče si pak můžete snadno přehlédnout libovolnou webovou stránku.

Jistě také neradi přizpůsobujete svoje plány televiznímu programu. S funkcí PVP Ready za použití flashdisku už stihnete vše – i oblíbený program i veškerou další zábavu. Tato funkce je obzvláště oblíbená právě s přicházejícím teplým počasím, kdy máme plánů na venkovní aktivity čím dál tím více a sluníčko nás láká ven.
Televizor je možné ovládat i chytrými telefony s aplikací Orava SMART REMOTE pro iOS či Orava SMART CENTER pro Android.

Prodává Orava za 11 099 Kč.

www.orava.eu

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *