Nemáte ještě stolní kalendář nebo diář na rok 2015?

Konec roku a začátek roku nového je vždy spojen s jakýmsi bilancováním. Mnoho z nás si dává nejrůznější druhy novoročního předsevzetí, jež nás mají učinit v novém roce lepšími, štíhlejšími, zdravějšími nebo šťastnějšími lidmi. Existuje ovšem ještě jedna, nebo spíše dvě věci, které si v souvislosti s novým rokem pořizujeme. Těmito věcmi jsou kalendáře a diáře. Pokud patříte mezi ty, kteří ještě kalendář z roku 2014 nestihli vyměnit za aktuální a poznámky, pracovní schůzky a další důležité události neustále zapisujete do starého diáře, pak zbystřete. Na následujících řádcích vás totiž seznámíme s tiskárnou Baloušek, která se zabývá právě tiskem a prodejem nejrůznějších druhů kalendářů a diářů a dalšího papírenského sortimentu. Co je součástí nabídky této tiskárny, to vám odhalíme níže.

Bohatá nabídka kalendářů

Ať již vyznáváte klasické stolní kalendáře, díky kterým ihned víte, co vás následující den čeká, nebo dáváte přednost spíše větším a vizuálně dokonalejším formám, které můžeme spatřovat v kalendářích nástěnných, tiskárna Baloušek uspokojí všechna vaše přání bez rozdílu. Nabídka kalendářů je zde opravdu pestrá. Váš stůl doma nebo v práci může zdobit klasický stolní kalendář nebo kalendář pracovní. Tiskárna nabízí také mnoho tematických kalendářů s překrásnými fotografiemi přírody, automobilů nebo zvířat.

Tip na článek:  Kratom existuje v několika variantách

Ani nabídka diářů nezaostává

Nyní se přesuňme k praktickému společníkovi, kterého máme po ruce zpravidla denně. Ano, tušíte správně – řeč bude o diářích. Také diářů tiskárna vydává skutečně velké množství. Dle vašich potřeb a preferencí můžete zvolit denní diář, týdenní diář nebo diář měsíční. Pro školáky jsou připraveny speciální školní diáře. Tiskárna dodává diáře v rozmanitých formátech A4, A5, B5 nebo B6. Věříme proto, že i v této oblasti si vyberete svého favorita.

Co je ještě součástí sortimentu tiskárny Baloušek?

Kromě rozmanitých druhů kalendářů a diářů je sortiment tiskárny plný nejrůznějších tiskopisů, které jsou buďto nepropisující nebo samopropisující, dětského sortimentu, mezi který patří například nejrůznější omalovánky či diplomy a sortimentu doplňkového. Kromě tohoto tiskárna zajišťuje také malonákladový tisk nejrůznějších listin, vizitek nebo samolepek. Pro výrobu tiskárenských výrobků jsou použity pouze ty nejmodernější postupy a nejkvalitnější materiály.

Jak na objednávky?

V případě, že se vám zalíbilo něco ze sortimentu tiskárny Baloušek, pak můžete objednávku provést prostřednictvím oficiálních webových stránek. Následně zvolíte způsob přepravy nebo objednané zboží vyzvednete v sídle společnosti, které se nachází v Hlučíně na ulici Ostravská. Věříme, že budete spokojeni nejen s bohatou nabídkou tiskárny, ale také kvalitou obdržených materiálů.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *