Gelové nehty jsou skvělou možností, jak si vytvořit dokonalou manikúru, která skutečně něco vydrží. Není to, jako když si dáte práci s tím, abyste si dokonale nalakovali nehty obyčejným lakem a o několik minut později se vám již začnou odlupovat první kousky a vaše manikúra ztrácí na kvalitě rychlostí blesku. Díky startovacím sadám si můžete dokonalé gelové nehty vytvořit i sami doma. A jaké jsou nejnovější trendy pro letošní zimu?

Letošní zima bude v tmavších a zemitějších barvách

Nové trendy v lakování nehtů letos přináší do popředí hlavně tmavší barvy. Hitem je tmavě modrá nebo šedé odstíny. Chybu neuděláte, když si pořídit matný lak, který vypadá velmi zajímavě v jakékoliv barvě. Pro vytvoření zvláštního nebo více slavnostního vzhledu sáhněte po metalických lacích, které rozzáří vaše nehty. Ze své sbírky laků nemusíte vyřazovat ani červenou barvu, která bude aktuální snad vždy.

Tip na článek:  Potěšte své blízké voňavým dárkem: luxusní parfémy nezklamou
Dokonalé gelové nehty zvládne se startovací sadou každý

Startovací sada na gelové nehty je skvělou pomůckou, která vám pomůže vytvořit krásné a upravené nehty, které něco vydrží. Jedná se také o vhodný dárek pro téměř každou ženu. Ve startovací sadě jsou obsaženy všechny základní pomůcky pro jednoduchou a správnou modeláž nehtů, které budou vypadat jako z kosmetického salonu.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *