Nenechte se okrádat! vzkazuje Jančura

Majitel společnosti StudentAgency, Radim Jančura se pustil do boje proti krajům v čele s hejtmany z ČSSD. Podle jeho slov kraje protizákonně a bez výběrového řízení zadaly provoz vlaků na dalších 15 let přímo do rukou Českým drahám. Tím mají cestující okrádat o vice než 22 miliard, které by kraje ušetřily na dotacích a které by mohly být použity jinde.

ČSSD se tedy může těšit na reklamní kampaň, kterou Radim Jančura zaplatí. Peníze, které měl připravené na nové vlaky pro regiony, chce nyní věnovat na “válku” proti sociálním demokratům.

Tip na článek:  Tisková zpráva, její pravidla a náležitosti

Přichází tedy s výzvou:
Nastal čas říct politikům „tak takhle už ne! Napište svému hejtmanovi, co si o situaci myslíte! Pošlete kopii e-mailu přímo Radimu Jančurovi, případně sem a podělte se o svůj názor s ostatními.

Kraje se dušují, že výběr dopravce proběhl podle evropských směrnic. “O železnicích se rozhoduje v orgánech krajů, nikoli v sekretariátech ČSSD,” diví se jihomoravský hejtman. Chystanou kampaň si proto vysvětluje spíše jako akci modrých. “Pan Jančura se dlouhodobě veřejně vymezuje jako volič ODS,” řekl Týdnu.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *