V létě se Česká republika mění ve festivalový ráj. Rockový, metalový, hip hopový, jazzový… Festival u nás najdete snad v každém hudebním stylu.  A bez čeho se jako pořadatelé neobejdete? Samozřejmě to jsou ty správné party stany, které využijete jako zázemí pro sebe a kapely i občerstvovací stanice pro návštěvníky.

Budete jich potřebovat víc, než si myslíte

Víme, že pořádat (nejen) hudební festival není žádná sranda. Proto jsme se rozhodli vám alespoň částečně pomoct. S našimi party stany bude postaráno o vaše organizátory, kapely a účinkující i platící návštěvníky. Bude potřeba schovat zásoby pití, jídla, toaletního papíru, kelímků na pivo a spoustu dalších věcí.

Podle potřeby si můžete vybrat různé velikosti party stanů. Ty střední (zahradní stany 3x6m) budou bohatě stačit hosteskám, které budou rozdávat program nebo kontrolovat vstupenky při příchodu. Stejně dobře poslouží jako dočasný sklad pro nejrůznější předměty. Případně jako prodejní stánek, ať už s klobásami, pivem, či metalovými tričky. K dispozici jsou i větší stany (například 3 x 6 m, 4 x 6 m, 5 x 10 m). A nemusí jít jen o stany čtvercové nebo obdélníkové. Zajímavě vypadají stany ve tvaru 6-,8- a 10úhelníků.

Tip na článek:  Zahradní nábytek? Víme, jak vybrat ten nejlepší!

Ničím nerušené občerstvení

I když se většina festivalů odehrává v létě, mohou hudební fanoušky nemile překvapit vrtochy počasí. Proto je vhodné zastřešit místo, kde se budou (kromě prostoru před pódiem) zdržovat nejčastěji. Ano, máme na mysli „jídelnu“. Přeci nechcete, aby hostům pršelo do piva a farmářských brambor se zelím. K tomuto účelu je naprosto ideální party stan nůžkový o rozměrech 6 x 12 m, který pojme velkou spoustu hladových lidí.

Dokonce si můžete vybírat i z několika barevných odstínů tak, aby i party stany ladily s hudebním žánrem či produktem, který se bude v konkrétním stánku prodávat. Takže například rockový festival můžete zaplnit černými party stany.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *