Interior Design Dining Table Indoors  - Yancy1991 / Pixabay

Nábytek jako vánoční dárek je poměrně originální a praktický nápad. Nejenže nebude muset ten, komu jej dáte, opět vymýšlet děkovnou zdravici na téma další ponožky anebo sprchový gel, ale také bude mít možná radost a dárek bude opravdu používat. Nábytek jako vánoční dárek je totiž nejen praktický, ale také je z něho poznat, že jste si s vymýšlením dali práci a nekoupili jen tak něco na nejbližší čerpací stanici.

Jaký nábytek vybrat?

Pro každého se hodí něco jiného. Je rozdíl v tom, pokud vybíráte nábytek jako vánoční dárek pro maminku, babičku, tatínka, dědečka anebo třeba strýce či tetu. Přemýšlíte-li ale nad dárkem pro celou rodinu a nechcete-li kupovat drobnosti, pořiďte jim například praktickou jídelní sestavu, kterou budou používat každý den a která každému poskytne dostatek prostoru pro příjemné hodování. Jako dárek pro rodinu můžete ale zvolit také sedací soupravu anebo jen pohodlné křeslo, které zajímavým způsobem doplní jejich obývací pokoj. Důležité je pokud možno nenápadně od nich předem zjistit, co si vlastně přejí a jakou mají představu o svém bydlení.

Tip na článek:  Moderní měřiče spotřeby nabídnou i mnoho vychytávek

Vánoční dárek pro babičku s dědečkem

Co více byste mohli dát prarodičům než klidný spánek. Babička s dědečkem si po všech denních útrapách zaslouží konečně se pořádně vyspat. Darujte jim nový lamelový rošt s matracemi a myslete přitom na jejich bolavá záda. Starší lidé totiž neocení již příliš tvrdé matrace, střední tvrdost bude dostatečná. Pokud se obáváte, že se jim s tvrdostí matrací netrefíte do vkusu, můžete matrace koupit online a využít zákonného termínu pro vrácení či výměnu zboží, pokud budou mít prarodiče jinou představu.

I teta a strýc si zaslouží nábytek k Vánocům

Když už kupujete letos všem nábytek, pořiďte menší kusy i tetě a strýci. K zahození určitě nebude praktická komoda, do které teta skryje spoustu drobností, ani stojan na láhve, kam své poklady schová zase strejda. Jako doplněk, který darujete jako první a tak trochu jako lákadlo, můžete zvolit třeba ozdobnou karafu na víno. K nábytkovým dárkům můžete přidat i řadu praktických doplňků od designové lampy po poličku na knihy či malý kobereček, který bude ladit se stylem nábytku, který je hlavním dárkem.

Dining Table Furniture Restaurant - we-o_rd35qlqp7yqyp0thf / Pixabay
Přemýšlíte o nábytku jako dárku pod stromeček? Jaký vybrat?
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *