Space Wood Deliver Logistics

Ti z vás, kteří se již věnovali nebo se věnují problematice e-shopových řešení, na službu Zoner inShop určitě narazili. Ostatní si pod brandem Zoner představí spíše software na správu a úpravu fotografií – Zoner Photo Studio.

E-shopové řešení Zoner inShop je zaměřeno na tři základní požadavky klientů. Pro klienty hledající levnější řešení je k dispozici pronájem e-shopu, který je členěn do několika tarifů, dle velikosti daného e-shopu.

Pokud vám již běžné řešení nestačí nebo se chcete výrazně odlišit od konkurence, můžete využít tzv. e-shop na míru, kdy si určíte svůj vlastní vzhled i požadované funkce přesně podle sebe.

Pro váhající klienty nebo ty, kteří si chtějí nejdříve celé řešení osahat, je k dispozici e-shop zdarma ve formě demoverze na 60 dní bez omezení. Máte tedy dostatek času pro otestování a nejste limitováni ani v konkrétních funkcích. Demoverzi je dokonce možné nastavit přímo na vlastní doménu 2.řádu a můžete běžně prodávat.

Tradice a výjimečnost

Zoner inShop patří k profesionálním e-shopovým řešením, které je na trhu už od počátku e-shopů v ČR, tedy od 90 let 20. století. Od té doby prošel e-shop celou řadou zlepšení, ale zachoval si stále svůj základní prvek, kterým se liší od ostatních i v současné době.

E-shop je postaven na vlastní platformě, která obsahuje serverovou část a k ní off-line klienta, který si zákazník instaluje na své PC. Výhodou tohoto řešení, je nezávislost na stálém připojení k internetu. Můžete si tak klidně připravit vše potřebné v programu Zoner inShop ve svém PC a teprve po dokončení vše najednou pošlete na server.

Tip na článek:  Dárkový kupón jako univerzální dárek po celý rok

Vyhnete se tak obtížím, kdy při práci s většími objemy dat dojde k výpadku či zpomalení připojení k internetu, což pro vás znamená práci navíc nebo zbytečné prodlevy při práci.

Zajímavé funkce

E-shop Zoner inShop je ideálním řešením pro prodejce s tisíci položkami. Mezi základní funkce patří kompletní napojení na účetní systémy Pohoda nebo Money. Vaše účetní tak může velmi jednoduše řešit fakturaci přímo v účetním programu.

Napojení na ekonomické systémy je dostupné i ve verzi pronájmu e-shopu už od základního placeného tarifu.

Robustní řešení se projeví i v případě hromadných úprav u tisíců položek. U běžného on-line řešení se tyto operace řeší poměrně složitě a může dojít k chybám. U off-line řešení vše probíhá v rámci vašeho PC či notebooku. Teprve po dokončení všech úprav posíláte data hromadně na server inShopu.

Vysoká možnost individualizace

Asi žádné e-shopové řešení nenabízí takové možnosti individuálního nastavení a úprav jako Zoner inShop. Je to právě díky dlouholetému vývoji systému a možnostem, které přináší off-line řešení. Chcete např. generovat datové feedy pro zbožové srovnávače s jiným nastavením, než je běžné? V systému Zoner inShop máte možnost detailně nastavit podmínky generování feedu, včetně přiřazení hodnot z vlastních polí.

Podobné možnosti detailního nastavení máte také u grafických šablon v systému. Pokud vám pak tyto šablony nevyhovují můžete využít možnosti úprav e-shopu na míru našimi grafiky.

On-line manager

Poměrně nově můžete využít i tzv. webového managera, který vám umožní provést základní úpravy na vašem e-shopu přímo přes webovou stránku. Můžete např. obsluhovat vaše objednávky nebo si upravit grafický vzhled e-shopu. Funkčnosti webového managera se stále rozšiřují.

Zaujaly vás možnosti e-shopové platformy Zoner inShop? Pak si nezávazně zřiďte e-shop zdarma na 60 dní.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *