Save Money Piggy Bank Finance  - AlexBarcley / Pixabay

Potřebujete peníze pro svůj start? Chystáte se prorazit v oboru, který má slibnou budoucnost, ale schází vám finanční prostředky? Potom stačí jen málo, požádat o nebankovní půjčku, se kterou bude všechno mnohem jednodušší. V bance vám vyhovět nemusí, to ale nutně neznamená, že máte dveře zavřené k jakémukoliv úvěru. Pokud si myslíte, že ano, zřejmě jste ještě nezkusili možnost půjčky od poskytovatele, jenž vyžaduje jen minimum osobních dat a umí pracovat velmi rychle.

Bez spěchu a nutnosti osobního jednání

Neradi ztrácíte čas? Tady rozhodně nemusíte, protože půjčka pro začínající živnostníky si jde svou vlastní cestou a nevyžaduje, abyste kvůli ní vyjednávali na kamenné pobočce. Kompletní online vyřízení potěší všechny OSVČ, protože internet většina z nich používá prakticky neustále – ale k osobním schůzkám v bance nebo kdekoliv jinde už je zapotřebí časová investice spojená s cestou. Není potom lepší vyřídit celou záležitost z pohodlí domova nebo během polední pauzy ve vlastní firmě? Ušetříte tak nejen čas, ale budete si moci vše mnohem lépe rozmyslet. Jak vysoká částka se vlastně nabízí?

  • 5 tisíc korun je nejnižší možná položka. Jak ji využít? To je jen na vás a vašem rozhodnutí.
  • 20 tisíc korun je naproti tomu nejvyšší suma, o které lze jednat. Opět naprosto na cokoliv.
  • Lhůta splatnosti je variabilní, konkrétně trvá minimálně 7 a nanejvýš 30 kalendářních dnů.
Tip na článek:  Může vaše finanční problémy vyřešit půjčka před výplatou

Jednoduchá a krátká smlouva je základem

Obsáhlá smluvní dokumentace je něco, co byste zde neměli očekávat. Podnikatelské půjčky jsou zkrátka maximálně jednoduché a přehledné, nemusíte si kvůli nim dělat volno na celé dopoledne a přicházet tak zbytečně o zakázky. Přizpůsobí se přesně na míru vašim potřebám a vyžadovat budou jen tolik administrativy, kolik je ze zákona nutné.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *