Break Sleeping Cute Girl Baby  - manbob86 / Pixabay

Dnes máme pro vás tip na šikovné doplňky stravy, které vám pomohou s největšími problémy současných dní – únavou, nedostatkem spánku, stresem a vyčerpáním. Právě na těchto faktorech totiž závisí dobrá funkce vaší imunity.

Ve hře jsou tak nejenom vitamíny a minerály, ale také dobře aplikované bylinky. Bylo by chybou si myslet, že na naše zdraví mohou působit jen jako čaje, případně masti s léčebným účinkem. Moderní technologie dokáží mnohem víc.

Vaše krása a zdraví závisí na tom, jak se vyspíte

Ty nejlepší přírodní produkty totiž používají něco docela jiného, než jen usušené a rozemleté či vylouhované byliny. Sází totiž na čisté extrakty o vysoké koncentraci. Nejenom, že tak našemu tělu dodají všechny účinné látky konkrétní rostliny, ale zbaví je také veškerého zápachu nebo nepříjemné chuti.

To je například velmi cenné u kozlíku lékařského (Valeriana officinalis). Pro lepší spánek se používá od nepaměti, ovšem odvar z kořene mnohé nezkušené uživatele zaskočí opravdu nepříjemným aroma a příšernou chutí. Bylo by však škoda na bylinky rezignovat jen kvůli těmto vlastnostem. A proto je tu přírodní doplněk stravy Tryptosen od české společnosti Naturvita.

Tip na článek:  Chcete se v létě koupat? Na nákup bazénu máte nejvyšší čas!

Kozlík a ještě něco navíc

Každá Tryptosen kapsle obsahuje celkem 25 mg kozlíku lékařského, což při přepočtu odpovídá 500 mg sušeného kořene. Ale není tu sám, najdete tu i L-tryptofan – přírodní aminokyselinu, a to v množství  300 mg na kapsli. Společným působením se tyto dvě složky starají o lepší usínání, pomohou vám s udržováním kvality spánku a dokáží vaše tělo i mysl zklidnit během stresových období. A navíc nenajdete v přípravku žádné konzervanty, syntetická barviva, laktózu ani lepek. Ve hře je opravdu jen čistá síla přírody. A stačí vám jen jedna kapsle denně před spaním.

Výhodně Tryptosen i další produkty od Naturvity pořídíte v e-shopu Gigalékárna.cz. Nechte si je doručit až domů.

Tip pro čtenáře: Máš problémy usnout? Vyzkoušej černý kratom z e-shopu Nejlepsikratom.cz.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *