TomiKup

Oslava narozenin, svatba či Vánoce – to jsou nejčastější události, u jejichž příležitosti vybíráme svým blízkým či přátelům nějaký osobní dárek. Ti z vás, kteří nemají pro výběr dárku „buňky“, plánovanou akci neskrytě proklínají a snaží se objevit něco, co by oslavenci či nastávajícímu novomanželovi udělalo alespoň maličkou radost. A jelikož si oslavenec o dárek často neumí říct, vznikají nejrůznější druhy faxu pas. Z tohoto důvodu vznikl speciální magazín a aplikace ToMiKup, s jejíž pomocí se nejen dozvíte, co si oslavenec doopravdy přeje, ale také, jak danou věc vybrat a kde ji zakoupit. Pojďme se podívat, jak to vlastně celé funguje.

Praktická TomiKup aplikace s množstvím funkcí

Chcete vědět, jaká přání se honí hlavou vaší kamarádky, kolegyně nebo maminky? Doporučte jim aplikaci TomiKup, díky níž mohou vytvořit a sdílet svůj originální seznam přání, na něž ostatní účastníci oslavy či party jednoduše reagují. Ihned tak máte přehled o tom, co oslavenci v domácnosti chybí nebo co je jeho tajným přáním. List přání (wishlist) si můžete uložit a kdykoli později do něj opětovně nakouknout.

Tip na článek:  Vybíráme dárky pro děti nejenom pod stromeček

Rady a tipy i zajímavé články na jednom místě

Součástí internetového magazínu magazin.tomikup.cz ovšem není pouze již zmiňovaný seznam přání. Naleznete zde hned několik zajímavých kategorií, v nichž na vás čekají originální články, recenze i nespočet rad a tipů, díky nimž zjistíte například i to, jak vybírat dětské botičky nebo nakupovat konkrétní produkty. Provozovatelé stránek navíc do budoucna plánují propojení magazínu i aplikace, takže se jedním klikem v seznamu přání dostanete na článek o výběru konkrétního dárku nebo přímo do e-shopu, kde je možno dárek zakoupit.

Magazín, který pomáhá

Uznáváme, že dárkových magazínů a magazínů specializujících se na poradní aktivity je na internetu nepřeberné množství. Těch, které však myslí i na druhé, je jen tolik, kolik bychom napočítali na prstech jedné ruky. Do této vzácné skupiny patří i magazín TomiKup.cz, díky němuž můžete nějakou pěknou hračkou či věcí podpořit děti z dětského domova.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *