Český národ je národem milovníků domácích mazlíčků. Ostatní národy to sice nedokážou pochopit, ale my moc dobře víme, proč svoje kočky a svoje psy natolik milujeme. Vždyť domácí mazlíčci, ať už pejsci nebo kočky, jsou nejlepšími přáteli, které si jen člověk může přát. Například takové kočky jsou velmi chytrými zvířaty, která jsou zároveň samostatné i mazlivé. Představují tak dokonalé stvoření pro mnohé z nás. Chceme-li, aby se našim mazlíčkům dařilo, pak bychom jim měli dopřát pořádného krmiva. Pojďme se proto podívat, jak takové krmivo vypadá a kde jej sehnat.

Granule pro kočky, které běžně vídáme v televizních reklamách, není pro naše miláčky tak úžasným přínosem, jak nám prodejci a marketéři tvrdí. Naši domácí mazlíčci si ve skutečnosti zaslouží více než přibarvené krmivo plné chemických barviv. Pro většinu z nás nyní vyvstává otázka, jak tedy vypadá kvalitní krmivo?

Krmivo přesně pro vaši kočku

Kočičí granule by měly splňovat jisté požadavky kladené na složení. V první řadě kočky jsou především šelmy. Je tedy třeba dbát na to, že kočičí strava by měla být převážně masitá. Může se jednat o samotné tepelně zpracované maso, křupavky a jiné části měkké tkáně. Na druhou stranu byste měli z jídelníčku vyjmout kosti či maso syrové. Fragment kosti by mohl kočce uvíznout v trávicím traktu a syrové maso obsahuje parazity.

Tip na článek:  Dopřejte svým mazlíčkům obydlí, které sami postavíte

Přestože je vaše kočka šelmou, neměli byste zapomínat ani na dostatečný přísun dalších potravin, vitamínů a minerálních prvků. Jedná se například o zeleninu, fosfor či vápník.

Kde sehnat kvalitní krmiva pro kočky?

Nyní se pojďme podívat, kde takové krmivo pro kočky sehnat. Řešením může být například e-shop Zveros.cz, v jehož nabídce najdete kvalitní krmiva značek Carnilove, Orijen, Meowing Heads, Acana či Annamaet. Žádné z těchto krmiv neobsahuje konzervační látky či barva, ba naopak. Maso obsažené v krmivech pochází z přírody a je vhodné pro všechny druhy koček. Objednáte-li si či nakoupíte-li zboží u Zveros.cz, získáte dopravu zdarma.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *