hračky pro psy

Psi jsou pro své majitele skvělými kamarády, společníky a baviči. Už víte, co udělá vašemu psímu miláčkovi radost? Vyzkoušejte měkké a pískací plyšové hračky, které zabaví nejen psy, ale také vás, když se budete dívat, jak si váš pejsek s hračkou pohraje a předvede za psí kusy!

Pískací plyšáci

Známým faktem je, že psi milují pískací hračky. Časem se však pískací schopnost vytratí díky poškození a pes si už této hračky zpravidla nevšímá. Nezbývá než koupit něco nového. Plyšové hračky seženete v různých velikostech, tvarech a dají se vybrat mnohé barvy. Váš pes si může zařádit například s modrým nebo oranžovým gekonem s dvěma pískátky. Výhodnou je, že i když bude gekon proděravělý, nepřestane pískat. Větší zábavu ještě zajistí přichycené chrastítko. Odolným plyšákem je aligátor, který má uvnitř chovaná tři plyšová pískající vajíčka. Pes se zabaví lovením vajíček z hračky. Ke zničení hračky nedojde ani při opakovaném vyndavání vajíček. Propracovaný mýval Ricky s dvanácti pískátky a s chrochtátkem v ocásku jistě vzbudí pozornost a probudí v psovi přirozené instinkty. I děraví had bude psa bavit, protože má v sobě ukryto šest pískátek, co hodně vydrží!

Tip na článek:  Máte rádi vaše psy? Krmte je správně!

Nápadité hračky pro psy

Plyšová kachna může vašeho pejska pěkně zmást, protože umí vydávat naprosto realistické zvířecí zvuky. Pokud nebudete mít psa pod dohledem, raději hrací krabičku vyjměte, aby nedošlo k náhodnému spolknutí. Na ježka si obyčejně pes netroufne, ale ježek z plyše je velmi oblíbený a pořídit ho můžete ve čtyřech velikostech. Pes se bude s ježkem převalovat, může ho kousat, chytat anebo si ho brát do pelechu, protože je příjemně měkký. Uvnitř ježka se nachází pískátka a chrochtátko.

Kvalitní hračky pro psy jsou vyrobené z odolných materiálů, ale časem se i tak mohou po urputném kousání poškodit. Poškozené kousky již zvířatům nedávejte. Hračky pro psy vypadají neodolatelně, ale mějte na paměti, že nejsou určeny pro děti.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..