Vybavení sléváren a kováren

Při budování nebo rekonstrukci slévárenského či kovárenského provozu je nutné zajistit specifické a přitom různorodé technologické vybavení. Ideálním dodavatelem je pak takový, který dokáže nabídnout technologii i služby v kompletním rozsahu. Přesně takto je zaměřená BIO-GEO-EKO, spol. s r.o., která vyhoví náročným požadavkům zákazníka. Představme si klíčové produkty jejich sortimentu.

Filtrace vzduchu

Limity pro koncentrace pevných částic a plynů v ovzduší těchto průmyslových provozů jsou neúprosné. Vzduchová filtrace od BIO-GEO-EKO proto nabízí vysoce účinné řešení v široké škále technologických variant. V nabídce najdeme vzduchové filtry počínaje od jednodušších pytlových filtrů, přes uhlíkové filtry, chemické pračky vzduchu, spalovny až po biofiltr. Bez problému si poradí se znečištěním z nejrůznějších oblastí výroby. Firma zajistí optimální návrh filtrace vzduchu zohledňující všechny faktory a obstará kompletní nabídku a dodávku včetně vzduchotechniky.

Tip na článek:  Bezpečnost práce

Italpresse – tlakové licí stroje

Značka Italpresse je na poli tlakových licích strojů synonymem pro kvalitu a moderní technologii a to nejen v Evropě, ale i ve světě. Jedna z mála firem, která nepodlehla vlivu outsourcingu a stále vyrábí klíčové komponenty sama, stejně jako vývoj kontrolního a řídicího systému, který si zachovává uživatelskou přívětivost. Italpresse si neméně zakládá na péči o své zákazníky, kterým poskytuje celosvětově výborně organizovaný systém zákaznické podpory. Italpresse je jednoduše sázka na jistotu.

Aplikace separačních prostředků

Jak pro tlakové tak i pro gravitační lití je nepostradatelné správné nanášení separačních emulzí a disperzí. Moderní ruční stříkací pistole zaručují atomizaci separačního prostředku a rozprostření do homogenní mlhoviny. Jsou navíc regulovatelné, takže lze bez problému nastavit množství separačního prostředku. Pistole od BIO-GEO-EKO operují s tlakem vzduchu 4 – 10 barů, kapalinu mohou dávkovat pod tlakem i bez tlaku a lze poptávat i tlumené verze ručních stříkacích pistolí.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *