Zdravější sezení

Velké množství lidí má sedavou práci, neboť pracují v kancelářích. A o sedavé práci se říkává, že zkracuje lidský život. Pravdou však je, že záleží na tom, jakou židli si pořídíte a zdali dodržujete zásady správného sezení. Kdo by nechtěl sedět a pracovat zdravěji, pohodlněji či stylověji.

Každý z nás vybírá nábytek podle různých kritérií. Někteří z nás vybírají podle svého vkusu, jiní podle stylu pokoje či kanceláře, jiní podle značky a jiní zas podle ceny. Při výběru bychom však neměli zapomínat na další důležitý aspekt, a tím je zdraví. Nevhodně vybraná kancelářská židle vám zajistí nejen nepříjemné sezení, ale také bolavá záda. Proto byste měli výběru kancelářské židle věnovat zvýšenou pozornost. Vyhnete se tak zdravotním potížím.

Moderní ergonomické kancelářské židle

Moderní kancelářské židle pro lepší a hlavně zdravější sezení by měly mít područky, opěrku hlavy a také by měly nabízet pestrou škálu polohování, aby si každý mohl sedačku nastavit tak, jak mu vyhovuje. Nastavitelná by měla být výška sedáku, výška opěradla, výškově stavitelná podpora bederní oblasti, atd.

Tip na článek:  Moderní sauny vám zajistí soukromí i množství zdravotních benefitů

Levné kancelářské židle

Špatnou volbou nemusí být ani levné kancelářské židle. Levné se totiž nemusí zdaleka rovnat nižší kvalitě. I levné židle mohou nabízet špičkovou kvalitu, vysokou míru pohodlí a zdravou oporu celého těla. Navíc disponují výškově nastavitelným mechanismem a možností polohování, poskytují tak kvalitní ergonomickou oporu páteře a pohodlné a zdravé posezení. A jejich výhodou je samozřejmě atraktivní cena. Na trhu můžete narazit na desítky modelů židlí od evropských, světových i ryze českých výrobců.

Akce 1+1 zdarma

Ať už vybavujete svoji kancelář, nebo místnosti ve svém domově a sháníte-li kvalitní židle za výhodnou cenu, pak můžete využít akce. Kancelářské židle 1+1 zdarma jsou výhodnou nabídkou, s níž ušetříte polovinu svých peněz.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *