Shoes Women S Shoes Clothing Modern  - MichaelGaida / Pixabay

Když se narodíme, máme chodidla a plosky nohou zcela v pořádku. O tento benefit však postupem času kvůli špatné péči i nevhodnému obutí poměrně rychle přicházíme. Uvádí se, že v první třídě mají nohy nějakým způsobem poznamenané už dvě třetiny dětí, a tento počet se dále jen zvyšuje.

Jak ale poznat, že nám boty skutečně padnou a neprohloubí v našem případě již vzniklé poškození, kupříkladu propadlou nožní klenbu? S tou se potýká celá řada lidí – od těhotných žen až po osoby s nadváhou.

Lidské tělo je flexibilní a řadu poškození dokáže napravit nebo zmírnit

Možná vám od dětství říkali, že máte ploché nohy a pokud svůj stav zanedbáte, už s tím nepůjde nic dělat. A vás teď začala bolet záda či vám chodidla vypovídají poslušnost po delších túrách a vy už uvažujete nad tím, co je vhodné v tomto případě udělat.

Vaší první volbou by měla být vhodná obuv – kupříkladu zdravotní obuv Santé. Její stélka je tvarována přesně tak, aby podepřela chodilo ve všech problematických bodech. Nohy vás tak nebudou bolet ani po delším stání nebo chůzi. Ovšem při používání anatomické stélky rozhodně není ve hře jen úleva od přetrvávajících bolestí – naopak – dokáže rovněž zabránit prohlubování deformací nožní klenby apod.

Tip na článek:  Problémy s erekcí dostihnou každého druhého muže

Udělejte něco pro své zdraví hned teď

A pamatujte si, nikdy není pozdě udělat první krok. Pohybové obtíže je totiž vždy možné alespoň zmírnit. A jak na to? Vyberte si tu správnou obuv Santé přesně podle svých potřeb. Vyberou si majitelé malých i velkých velikostí, a to bez ohledu na to, kde potřebujete své boty užívat.

Často stojíte či naopak neustále chodíte? Jednoduše si zvolte ten správný model u specialistů na stránkách Celar.cz. Měli byste také vědět, že při výrobě této obuvi hraji prim české materiály nebo komponenty ze zemí EU. A oceníte i jejich kvalitu a dlouhou výdrž! Pořiďte si spolehlivého parťáka pro zdraví svých nohou ještě dnes!

Shoes Children Reflection Water - serinfgar / Pixabay
serinfgar / Pixabay
Zajímavé příspěvky z rubriky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.