Ačkoli to venku v poslední době příliš nevypadá, jaro konečně převzalo svou nadvládu nad studenou a dlouhou zimou. První sluneční paprsky nás lákají k nejrůznějším venkovním aktivitám – zahrádky restauračních zařízení se plní prvními návštěvníky, dětská hřiště ožívají v návalu veselých dětiček. Majitelé rodinných baráčků započínají práce na zahradě a ti nejodvážnější pak nakládají maso a zahajují grilovací sezónu. Je-li to i váš případ, určitě budete řešit, kam na zahradě usadit sebe nebo návštěvu. Máme pro vás 5 důvodů, proč při výběru vsadit na zahradní nábytek z masivu.

Důvod č. 1: Dlouhá životnost

Taková lavice z masivu vám vydrží mnohem déle, než stejná lavice vyrobená z ratanu či dalších obvyklých zahradních materiálů. Je sice potřeba nábytek čas od času speciálně ošetřit, díky jeho odolnosti a pevnosti vám ovšem bude přinášet radost po mnoho dlouhých let.

Důvod č. 2: Absolutní zdravotní nezávadnost

Masivní zahradní nábytek neuvolňuje žádné nežádoucí či rakovinotvorné látky jako jsou např. formaldehydy, které se používají v pojivech dřevotřískových desek. Masivní dřevo splňuje i ta nejvyšší kritéria pro zdravý domov, a proto jej velmi doporučujeme i rodinám, jejichž součástí jsou alergici či astmatici.

Tip na článek:  Zelená elektřina zatíží vaši peněženku méně, než si myslíte

Důvod č. 3: Originalita a nadčasovost

Takové stoly z masivu se hodí nejen k rustikálnímu domku, ale také domku, jemuž vládne moderna a elegance. Nadčasová estetická dokonalost, jde ruku v ruce originalitou. Každý kus zahradního nábytku z masivu je totiž nenapodobitelným originálem.

Důvod č. 4: Dlouhodobě nejlevnější varianta

Přesto, že nepatří nákup lavice, stolu či židle z masivu mezi cenově nejdostupnější, pokud bychom tuto investici porovnali z dlouhodobého hlediska, jedná se o nejvýhodnější variantu. Zahradní nábytek z jiného materiálu poměrně brzy chřadne a rozpadá se. Nábytek z masivu si i po mnoho dlouhých let uchovává svou jedinečnou krásu.

Důvod č. 5: Dřevo je prostě dřevo

Milovníci přírodních materiálů nedají na nábytek z masivu dopustit. Jeho krása, která odolává rozmarům počasí, ale i ostrému zubu času, přetrvává dlouhé roky a přináší krásu i radost všem členům rodiny. Mějte také na paměti, že masivní dřevo navíc stále pracuje, voní, vybarvuje se a tím získává na kráse. Při těchto procesech tak vyznívají krásné a nenapodobitelné přírodní odstíny.

Potřebujete snad další důvody, proč vsadit na zahradní nábytek z masivu?
Jeho bohatou nabídku naleznete v e-shopu www.werdina-shop.cz

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *