Mít zahradu, ať už velkou nebo malou, je v dnešní době skvělou výhodou, které se jen tak každému nedostane. Na druhou stranu je pravda, že se zahradou je hodně práce. Taková práce se však dá urychlit a zjednodušit, například sekání trávy. Představte si zahradu o 1000 m2. Se sekačkou se záběrem 46 cm jejím sekáním strávíte neuvěřitelné dvě hodiny. Pořídíte-li si však zahradní traktor, můžete mít hotovo za pouhých 20 minut. Víte, který travní traktor patří mezi ty nejlepší?

Hledáte pomocníka na zahradu? Potřebujete někoho nebo něco, co by vám pomohlo s celoroční údržbou zahrady? Toužíte po kvalitě? Pak vyzkoušejte travní traktor Honda.

Přednosti zahradního traktoru

Se zahradním traktorem svoji práci zvládnete daleko rychleji než s běžnou sekačkou a zároveň vám traktor Honda ušetří i mnoho práce. U běžné sekačky totiž musíte neustále běhat vysypávat sběrný koš a ještě po sobě budete muset celou zahradu shrabávat, protože každou vteřinou posbírá plnící se sekačka méně a méně trávy. Takovýmto situacím, které vám práci akorát stěžují práci, se vyhnete pořízením zahradního traktoru. Traktor na sekání trávy je větší, silnější a výkonnější a přitom si zachovává schopnost perfektního střihu travního stébla a dokonalého sběru.

Tip na článek:  Kouzlo rustikální kuchyně

Honda není jen sekačkou

Traktory Honda jsou velmi kvalitní stroje disponující jednoduchým ovládáním a čtyřtaktním benzínovým motorem, díky nimž jsou Hondy velmi silné a přitom šetrné k přírodě. Předností traktoru je celoroční využitelnost. Zahradní traktor poslouží majitelům rozsáhlých travnatých ploch, při komunálních službách, při údržbě parků a zahrad či firemních a průmyslových pozemků.

Zahradní traktor má velmi jednoduché startování, automatické zapínání světel, sběrný koš o velikosti od 280 do 360 litrů. Disponuje nízkou spotřebou a vysokým výkonem, turbosacím efektem s maximálním naplněním sběrného koše. Postará se o celou vaši zahradu, zvládne sekat i mulčovat a lze jej doplnit o širokou škálu přídavných zařízení (sypač, drtič zahradního odpadu či sněhové řetězy, atd.).

Zajímavé příspěvky z rubriky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *