Lake Boat Sunset Reflection  - DominikaKukulka / Pixabay

Nejkrásnější dárky jsou takové, které dokážou obdarovaným připomínat ty nehezčí chvíle jejich životů. Nyní, když s blížícími se Vánoci množná přemýšlíte, co hezkého dát vašim milovaným pod stromeček, máte příležitost oživit ty nejkrásnější vzpomínky v podobě fotografií, a darovat je nejbližším jako foto obraz na plátně.

Foto obraz je připomínkou nejšťastnějších okamžiků

Každý z nás má doma spoustu úžasných fotografií, které zachycují šťastné okamžiky a životní milníky. Nenechte tyto okamžiky upadnout v zapomenutí! Z fotografií se dá jednoduše vytvořit obraz na plátně pomocí moderního tisku. Získáte tak dárek pro vaše nejbližší, který vykouzlí šťastný úsměv na jejich tváři a možná i slzu dojetí. Takový dárek je osobní, a obdarovaný se z něj bude moci těšit dlouhá léta. Pokaždé když jej uvidí, si na vás vzpomene a oživí si v mysli šťastné vzpomínky. Babičky ocení fotografie vnoučat, rodiče potěší fotografie ze svatby jejich dětí, fotografie šťastné rodiny bude i po letech vzpomínkou na šťastně prožité okamžiky.

Tip na článek:  Kancelářské potřeby na jednom místě

Proč právě foto obraz na plátně?

Foto obrazy vynikají dekorativností, v níž si pranic nezadají ani s obrazy z uměleckých galerií. Tisk na plátno totiž probíhá za pomoci těch nejmodernějších technologií, které zaručí nejen naprosto dokonalé barevné podání, ale i neuvěřitelnou trvanlivost. Na rozdíl od běžných fotografií tištěných na papír, kde se používají pouze 4 barvy, se při tisku na plátno používá 12 inkoustů, což zajistí naprosto věrné zobrazení barev. Pokud si navíc obraz necháte opatřit voděodolným a UV protektivním krycím lakem, vydrží vám desítky let bez jakéhokoli vyblednutí. Nenechte proto nezapomenutelné fotografie šťastných životních okamžiků zahálet kdesi v úložišti vašeho mobilního telefonu nebo počítače. Vytvořte z nich nádherné foto obrazy pro sebe či své blízké.

Emerald Lake Lake Mountains Trees  - Sonyuser / Pixabay
Sonyuser / Pixabay
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *