couple, romance, bike

Sexuální hračky představují skvělý způsob, jak si jako jednotlivec zpestřit sexuální život. Skvělou volbou jsou ale i v případě, že se rozhodnete oživit svůj vztah v páru. Samotný výběr pomůcek je však pro většinu lidí velkou neznámou. Proto jsme pro vás připravili hned 5 rad a tipů, které vám poradí, jak při výběru postupovat, a na co se zaměřit.

1. Zjistěte, co od sexuální hračky očekáváte

Ještě předtím, než se pustíte do výběru sexuálních hraček, měli byste si ujasnit, co od nich očekáváte. Na trhu existují různé druhy sexuálních pomůcek, které vám pomohou dosáhnout vrcholu různými způsoby. Kromě klasických dild a vibrátorů je oblíbená například vakuová pumpa, jež je dostupná nejen pro může, ale i ženy.

Tip na článek:  Stěhujete se? Půjčte si dodávku za super cenu!

2.  Chcete pomůcky pro páry nebo jednotlivce?

Důležitým parametrem je i to, zda chcete pomůcku používat o samotě, nebo naopak v páru. Pro jednotlivce je nabídka poměrně pestřejší, ale existují i hračky, s nimiž se bez druhého partnera neobejdete. Velmi oblíbené jsou například připínací postroje či dvojitá dilda.

3. Zaměřte se na nabízené funkce

Každá sexuální hračka nabízí jiné funkce, které budou více či méně vyhovovat vašim potřebám. Pokud si například koupíte vibrační vajíčka, budete moci vybírat například z modelů, které nabízí různé intenzity vibrací nebo dokonce dálkové ovládání a mobilní aplikace.

4. Věnujte čas výběru správného materiálu

Svoji pozornost byste určitě měli věnovat výběru správného materiálu, jež by měl být v první řadě zdravotně nezávadný. Skvělou volbou je například silikon či plast – pro fajnšmekry však existují i sexuální hračky ze skla či dokonce dřeva.

5. Poraďte se se zkušenějšími

Pokud si nevíte rady s výběrem správné sexuální hračky, můžete se poohlédnout i po volně dostupných recenzích, nebo se obrátit na obchod, kde chcete pomůcku koupit. Profesionální poradenství vám poskytnou i na e-shopu Vibratory-online.cz, kde naleznete širokou škálu sexuálních hraček z různých materiálů.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *