Česko má nový eshop pro majitele aut - Nafťák.cz

Potřebujete vstřikovací čerpadlo, vstřikovací trysky nebo filtr pevných částic (tzv. DPF filtr) do vašeho automobilu? Nechcete za tyto součástky platit zbytečně mnoho peněz? Tak využijte služby nového internetového portálu Naftak.cz.

Naftak.cz je specializovaný e-shop pro majitele osobních automobilů. Motoristům nabízí kvalitní komponenty od renomovaných světových výrobců Delphi, Denso, VDO a Bosch. Zaměřuje se zejména na prodej DPF filtrů do výfukových systémů, palivových čerpadel s nízkotlakovým i vysokotlakovým vstřikováním paliva, vstřikovačů paliva a EGR ventilů a snímačů.

“Domácím motoristům přinášíme novou službu s výhodnějšími cenami, protože většinou byli nuceni kupovat si náhradní díly na svá auta v kamenných obchodech a autoservisech. My však tyto součástky odebíráme přímo od výrobců a doručujeme je spotřebiteli, takže do cen nemusíme promítat náklady na chod prodejny ani žádné zprostředkovatelské příplatky, “vysvětlují majitelé e-shopu Naftak.cz. Proto jsou jejich ceny nižší než u konkurence.

Tip na článek:  Praktické tipy pro evropský road trip

Nový portál nabízí filtry pevných částic, vstřikovací čerpadla, vstřikovací trysky a další komponenty především do nejrozšířenějších motorů v automobilech značek Škoda, Volkswagen, Audi, Ford a Seat. “Naše produkty jsou špičkové kvality od originálních výrobců a poskytujeme na ně spolehlivou záruku i s patřičnými garancemi,” konstatují správci e-shopu. Jejich cílem je poskytnout majitelům aut v Česku a na Moravě široké možnosti při výběru náhradních dílů, aby si mohli zvolit vhodnou součástku podle svých potřeb, značky, kvality a také finančních možností.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.