Zkuste vysypat obsah vaší peněženky a dokladovky. Kromě množství věrnostních kartiček se před vámi s největší pravděpodobností objeví také nějaká ta kreditka či debetní karta, jež je vázána ke konkrétní bance, u níž máte většinou veden bankovní účet nebo spořitelní či pojistný produkt. Málokdo si uvědomuje, že právě prostřednictvím takových plastových kartiček každoročně utratíme více peněz, než původně plánujeme. Ono je totiž mnohem jednoduší „pípnout“ kartou o terminál, než složitě dohledávat drobné a bankovky. Když se potom podíváme na výpis z účtu, pohled to není zrovna nejpříjemnější. Takové aktivní používání platební karty nejen, že navyšuje objem poplatků, které musíme na konci měsíce bance zaplatit, také o vás této instituci „vyžvaní“ první poslední. A to se mnohým z nás nemusí zamlouvat. Existuje řešení? Ano – anonymní platební karta FreePay!

Éra anonymních bankovních karet

Chcete-li si zachovat jistou dávku soukromí, používat platební kartu bez ohledu na poplatky či služby banky, je pro vás zajímavou možností anonymní platební karta. Tuto kartu můžete používat bez nutnosti vlastnit bankovní účet, bez zbytečného papírování a dokladování nebo bez toho, abyste byli vázání využívat další produkty banky. Předplacená platební karta je určena k používání v síti MasterCard, jež v současnosti zahrnuje 34 milionů obchodních míst po celém světě.

Tip na článek:  Sezóna dovolených je v plném proudu. Myslete před odletem na zabezpečení vašeho automobilu

Hlavní výhody předplacené platební karty

Anonymní platební kartou můžete bezpečně zaplatit na internetu i v běžných obchodech. Finanční prostředky pak můžete vybírat v kterémkoli bankomatu dle potřeby. Předplacená platební karta je akceptovaná po celém světě, cestovat proto můžete bez obav. Taková blesk peněženka, díky níž s sebou nemusíte vláčet mince ani stohy bankovek, vám umožní mít kontrolu nad vlastními výdaji i hospodařením a zároveň zachovává soukromí, jež je v dnešní době k nezaplacení.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *