Autoservis

Automobily se staly běžnou součástí většiny jednotlivců a rodin. Je pochopitelné, že častým používáním dochází k opotřebování, jsou tedy na místě pravidelné kontroly, opravy a další služby pro skvělé fungování vašich aut. Hledáte kvalitu, rychlé vyřízení a spokojenost? Potom se můžete obrátit na Auto Kadlec, s tradicí sahající až do roku 1999.

Autoservis v Ostravě a jeho služby

K vaší spokojenosti bude v autoservisu provedena dekarbonizace motoru, díky které se zbavíte karbonových úsad vzniklých během spalování paliva a z části také maziva. Tyto úsady zůstávají v motoru a následně dochází ke snížení výkonu motoru a ke zvýšení spotřeby paliva. Dále se kontroluje klimatizace a objevené závady se odstraní a klimatizace bude se opět bude nacházet v provozním stavu. V rámci diagnostiky se identifikují poruchy v motoru, ABS nebo v automatické převodovce. Nechybí ani kompletní servisní prohlídky a profesionální pneuservis a seřízení geometrie. Pneuservisní služby se provádí i s opravami defektů a prodávají se i pneumatiky.

Tip na článek:  Odbourání mýtů o péči o automobil: Co skutečně funguje?

Koupě ojetého auta

Hodláte si koupit ojetý automobil z autobazaru? Autoservis Ostrava nabízí prohlídku včetně diagnostiky ještě před zakoupením vozu. Snadno se tak dozvíte vše o momentálním stavu vozidla a také kolik budou stát potřebné opravy.

Autoservis s poctivým jednáním

Autoservis Ostrava odvádí svou práci s vysokou kvalitou a stará se o precizní servis nadstandardních služeb. Firemní zaměstnanci každoročně absolvují školení vedoucí k rozšíření jejich znalostí diagnostických systémů komfortní elektroniky, mechanických postupů a jiných profesionálních disciplín. Jestliže dáváte automobil opravit po nehodě a bude následovat vyřizování pojistky, ušetří vám Auto Kadlec čas, protože spolupracuje s ČSOB Pojišťovnou, a.s. – administrace a komunikace mezi autoservisem a pojišťovnou bude v tomto případě mnohem snadnější.

Similar Posts

0 komentářů

  1. Rozhodně doporučuji pečlivě vybrat správné pneumatiky. Loni poprvé jsem na svoje auto pořídil ojeté pneumatiky a byl jsem maximálně spokojený. Není nad to, když mi při výběru pomůže kvalifikovaný personál. Využil jsem nabídky e-shopu, který prodává použité pneumatiky http://www.pouzite-pneu.eu/zimni~c5.html, kde je opravdu z čeho vybírat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *