Dnes má svou přirozenou barvu jen velmi málo dam. Ženy – a dokonce i někteří muži – si barví vlasy stále častěji, barvení se tak stává běžným zkrášlovacím úkonem. Barva vlasů je pro mnohé stejně důležitá jako dokonalá postava. Podepisuje se na celkovém vzhledu, dokáže omladit, zvednout sebevědomí, už dávno se nepoužívá jen k zakrytí šedin.

Aby byl výsledek opravdu dokonalý, a Vy jste se mohla těšit z krásné nové barvy, nechte barvení vlasů na profesionálech, kteří použijí profesionální barvy, správnou péči po barvení, pomohou s výběrem produktů a celkově účes vhodně doladí. Nehrozí, že výsledná barva bude úplně jiná, než Vaše očekávání. Domácí barvení totiž může nezřídka skončit katastrofou, která se složitě napravuje.

Melír je naprosto ideální, pokud chcete změnu, ale nijak výraznou. Nádherně oživí účes a dodá mu na atraktivitě. Pomocí něj můžete buď vytvořit účes tón v tónu díky pramínkům jen o několik málo odstínů odlišných od Vašich vlasů, nebo naopak zkusit vytvořit daleko divočejší účes pomocí různých barevných kombinací. Pokud jste opravdu odvážná, můžete klidně jít do červených nebo růžových barev. Fantazii se meze nekladou! Obarvené pramínky mohou být různě tlusté, jejich tloušťka ovlivní celkový výsledek účesu. Melír se hodí pro každého, bez ohledu na věk. Není vhodné pouze na poškozené vlasy či vlasy právě obarvené, které špatně chytají novou barvu.

Tip na článek:  Šaty pro plnoštíhlé od La Silueta

Melír je opět v módě, nosí se především jemný melír a přirozeně vystínované vlasy. Zářivější barvy obzvláště teď v zimě rozzáří celý obličej, účes navíc díky němu získá na plasticitě. V zimním období vedou béžové, pískové, zlatavé a medové tóny.

Melír i barva obarví vlasy trvale, postupně bude odrůstat. Proto je třeba se vlasům dostatečně věnovat, dopřát jim intenzivnější péči ve formě regeneračních masek a zábalů a pravidelně navštěvovat kadeřníka.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *