Chcete se v létě koupat? Na nákup bazénu máte nejvyšší čas!

Ačkoli nás počasí svými rozmary pořádně zlobí, pro podzimní období a nadcházející zimu, je jeho proměnlivost typická. Pokud jste již zazimovali svou zahrádku a těšíte se na první ledové vločky, určitě s nostalgií občas zavzpomínáte na letní měsíce a pohodové koupání u moře nebo na koupališti. Víte však, že koupat se můžete na vlastní zahradě třeba takřka 7 měsíců v roce? Ne, opravdu si z vás nestřílíme, ale poukazujeme na výhody, jež s sebou nese venkovní bazén opatřený kvalitním zastřešením.

Kdy vybírat bazén? Zima je ideálním obdobím

Pro výběr a nákup bazénu se nejvíce hodí právě podzimní a zimní měsíce. Chcete-li s koupací sezónou začít pokud možno co nejdříve, sestavte si již během podzimních měsíců menší plán, jež bude odrážet vaše potřeby a požadavky, které by měl bazén splňovat. Na mysli máme pochopitelně bazén vyrobený na míru vám i celé vaší rodině, nikoli nafukovací polotovar, jež vyjede z pásu rovnou do regálů supermarketů. Jelikož bazény na zakázku je nutno navrhnout, schválit, vyrobit, dovézt a na zahradě ukotvit, je právě zima ideální dobou pro výběr toho relaxačního prvku.

Tip na článek:  Nadzemní bazény: ideální varianta pro každého

Prodlužte si koupací sezónu o několik dlouhých měsíců

Ovšem venkovní bazén nepřináší jen samé výhody. Jeho údržba je poměrně náročná a koupat se můžete výlučně tehdy, dovolí-li vám to počasí. To ovšem neplatí o zastřešených bazénech, jejichž údržba je velmi jednoduchá a koupací sezóna značně prodloužená. Kvalitní zastřešení bazénu prodlouží možnost pobytu u vody na dlouhých 7 měsíců.

Sázejte na známé firmy a ověřené prodejce

Při výběru bazénu, ale i samotného zastřešení však vždy využívejte pouze služeb známých firem, které se mohou pochlubit četnými referencemi a portfoliem spokojených klientů. Sázkou na jistotu, je společnost www.albixon.cz, jenž patří mezi přední české výrobce a prodejce bazénů, včetně zastřešení a dalšího nezbytného příslušenství.

Podobné články na Triomar.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..