Překvapilo vás poslední vyúčtování spotřeby elektřiny? Pokud chcete jít cestou úspory, potřebujete mít v příštích měsících dobrý přehled. Úsporné žárovky zná každý, jsou tu s námi už vlastně celou generaci. Doba ale jde dál a moderní osvětlení má ještě víc výhod. Chtěli byste změnit teplotu barev podle toho, co právě děláte? Jednoduše, vše přizpůsobit aktuální situaci, ať už pracujete nebo se chystáte jít zanedlouho spát. Můžete také zhasnout žárovku v jiné místnosti, stačí kliknutí v mobilní aplikaci. Na dosah je maximální pohodlí. Moderní technika to totiž umožní.

Přehled nad spotřebou je prvořadý

V dnešní době jsou ceny energií tam, kde je asi nikdo nechtěl vidět. A nedá se očekávat, že příští dekáda něco opravdu zásadního změní. Je proto vhodné jít cestou úspory, se kterou pomůže také chytré světlo. S ním přijde do vašeho domova až šestnáct milionů barev, stačí si vybrat některý z přednastavených scénářů. Přepnout do studené bílé, když chcete pracovat nebo teplé bílé, když máte na svém večerním programu ničím nerušenou relaxaci, to jsou jen základní verze. Ve skutečnosti máte možností mnohem víc, vše si lze vyladit dle aktuální nálady a přání. Je to vlastně snadné, se vším pomůže propracovaná mobilní aplikace.

Tip na článek:  Dětské oblečení, které dobře vypadá a něco vydrží

Hlasové ovládání je už připraveno

Hodí se do všech místností a díky světelnému toku 810 lm odvede výbornou práci. Oblíbí si jej děti ve svých pokojích i dospělí v ložnici a obýváku. Žárovky už nejsou okrajovým tématem, které vlastně nikdo neřeší. S příchodem moderních technologií si je můžete přizpůsobit podle svého vkusu. Velkou výhodou je také hlasové ovládání. Stačí několik slov a požadovaná změna proběhne i bez toho, abyste vstávali z gauče. Zaujalo vás to? Více zajímavých informací se dozvíte na cel-tec.cz

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *