Každý si zaslouží klid a pohodu, když je váš čas na dovolenou tak vzácný, je důležité využít každou minutu. I když milujete děti, někdy se chcete prostě jen dostat pryč, kde víte, že nebudete rušeni.

Ať už hledáte aktivní dovolenou nebo jen odpočinek. Hotely pro dospělé jsou žádané, jaké je to mít takovou dovolenou?

Jen si představte ten obrázek: koktejl při západu slunce, žádné děti bombardující bazén a jediný zvuk, který slyšíte, je zvuk mořských vln. Hotely jsou navrženy s více zařízeními pro dospělé a některé nabízejí i luxusní lázně.

Mohou mít odlišné vlastnosti, některé jsou živější, zatímco jiné jsou klidnější, relaxační a romantické. Nabízejí zážitek z dovolené a starají se o každý detail, což zaručuje, že si hosté užijí blaženě relaxační dovolenou. Ať už plánujete výlet se skupinou přátel nebo dobrodružné cestování.

Dovolená snů v hotelu pro dospělé
Dovolená snů v hotelu pro dospělé

Záhadné ticho

Bazén šplouchá, palmové listy šustí – ale to je vše. Tento typ hotelu je stále oblíbenější. U bazénu lidé čtou noviny, pracují na sudoku nebo kontrolují svoje smartphony. Jen zřídka chodí někdo plavat.

hotelu bez dětí bývá řada bezplatných nabídek: jóga, vodní aerobik, posilovna a tenisový kurt. Popularitu získávají luxusní hotely hlavně proto, že cestovatelé ocení několik dní bez dětí.

Nabízejí příjemnou atmosféru, kde se hosté setkávají s novými přáteli a mohou si užít dospělou společnost, kvalitní sortiment kuchyně i zábavu. Kromě toho jsou ideální pro romantické pobyty a poskytují maximální úroveň pohodlí a skvělé služby.

Perfektní dovolená pro dospělé

Pouze pro dospělé nemusí vždy znamenat úplný klid a ticho, protože existuje několik typů dovolených. Ať už hledáte živou párty, luxusní hotel nebo dovolenou na pláži. Očekávejte idylické pláže s bílým pískem, aniž by vás rušili děti, které běhají všude.

Tip na článek:  Levné ubytování Praha – že je to nemožné? Ale jděte!

Hotely se soukromou pláží nabízejí pohodlí na odlehlém místě skoro u dveřích vaše pokoje. Máte prostor a svobodu dělat to, co chcete. Možná strávíte den v lázních nebo posazením u bazénu, kde se podávají koktejly.

Po náročném dni odpočinku u bazénu je čas se obléknout do vašich nejlepších šatů a zamířit do města. Je čas, aby dospělí žili trochu. Vyzkoušejte své štěstí v místním kasinu a neříkejte “ne“ tanci v místním klubu.

Dopřejte si vynikající místní restaurace a ochutnávku exotických jídel. Hodně hotelů pro dospělé je požehnáno bary a hudbou ve večerních hodinách, ale dětské animace nečekejte.

Restaurace přizpůsobené dětem jsou obvykle jednoduché pro snadné stravování dětí, ale v hotelu bez dětí najdete specializované jídlo, místní kuchyni a spoustu specialit, které prostě musíte ochutnat.

Kromě toho bývá úroveň služeb mnohem exkluzivnější. Dovolená pouze pro dospělé není jen o tom, co je v hotelu, ale také o tom, co můžete vše dělat. Mohla by to být ochutnávka vína v toskánských kopcích nebo cvičení pilates před obědem.

Vydejte se na svahy s rychlými sjezdovými lyžemi a nebojte se bláznivých sportů, které jste zatím nevyzkoušeli. Je to šance prozkoumat nová místa, třeba pěší turistika kolem jezer a hor. Stolování ve francouzském stylu alfresco na malém stole pro dva s krásným výhledem, ať už je to u benátské laguny nebo na ostrově Santorini.

Zaujala vás možnost relaxace v hotelech bez dětí? Další informace i tipy najdete na stránce dovolenabezdeti.cz. Užijte si letošní léto trochu jinak.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..